Wpis z mikrobloga

@ludolfina98: Widziałem w swoim życiu kilka setek filmów, ale tego nie zapomnę nigdy.
Jest to najbardziej przereklamowany, pseudo-intelektualny i pełen błędów logicznych film, który w mojej skromnej ocenie nadaje się tylko dla targanych emocjami wieku dorastania nastolatek. Gorzej bawiłem się tylko chyba przy Dirty Deeds i Salo.
  • Odpowiedz
@Usted: Szczerze to nie pamiętam za bardzo muzyki, bo chciałem żeby ta przygoda się skończyła jak najszybciej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale ten nie niesie ze sobą absolutnie żadnego przekazu poza niby depresją.
@ketiow: Nie wiedziałem, że powstała nawet. Ale nie dziwi mnie to, na ten film jest spory hype a pieniądze z portfeli nastolatek są warto tyle same
  • Odpowiedz
@Chet_Sidney Oglądałem ten film w wieku jakoś 16 lat i byłem zachwycony. Jakiś rok temu do niego wróciłem i było to jak zderzenie z ciężarówką. Takiej #!$%@? nigdy nie widziałem, nie mam pojęcia jakim cudem mi się on kiedyś podobał. To już w TPB daje więcej do myślenia niż to gówno.
  • Odpowiedz
@Chet_Sidney: Ja przed oglądaniem tego filmu zupełnie nic o nim nie słyszałem i bardzo mi się koniec końców podobał. Bez tego całego przereklamowania po prostu zwróciłem uwagę na zupełnie inne rzeczy niż tam jakieś problemy pretensjonalnych nastolatków. Film podobał mi się, bo miał taką małomiasteczkową atmosferę, znakomitą oprawę dźwiękową (tutaj nie Mad World, a Head Over Heels) i przede wszystkim taką nutą nostalgii, która wywołana jest przedstawieniem American Dream w realiach
ModernTalking - @ChetSidney: Ja przed oglądaniem tego filmu zupełnie nic o nim nie sł...
  • Odpowiedz
@ludolfina98: Pierwszy raz obejrzałem Donnie Darko będąc jeszcze nastolatkiem (mniej więcej 9 lat temu), na początku był dla mnie dziwny, ale w jakiś sposób mnie oczarował. Kolejne seanse były tylko lepsze. Niesamowita muzyka, specyficzny klimat. Do dzisiaj wracam do tego filmu i za każdym razem czuję magię.
Znasz jeszcze jakieś filmy z podobnym klimatem?
  • Odpowiedz