Wpis z mikrobloga

Jakich ludzi lubicie? Wymiecie jak najwięcej cech. Czy to osoby gadatliwe, poważne, wesołe, złośliwe, miłe, inteligentne, uśmiechnięte, ironiczne. Po prostu opiszcie swoich ulubionych znajomych :).
I z jakimi ludźmi nie lubicie przebywać, też je opiszcie.
Ja lubię introwertyków, ludzi z "szalonym" poczuciem humoru, z dużą wyobraźnią, który lubią prowadzić nonsensowne rozmowy z dużym poziomem absurdu, tworzyć dziwne scenariusze. Ludzi, którzy nie szydzą z innych, nawet jeśli wydaje się, że są "powody". Sympatycznych. Ciekawych rozmówców.
Nie lubię typowych plotkar i plotkarzy. Zgadzam się, że "Ludzie mądrzy dyskutują o ideach, ludzie przeciętni o zdarzeniach, a ludzie mało inteligentni zwykle rozmawiają o innych ludziach". #psychologia #kiciochpyta
  • 25
@kaszkai: z ludzmi powaznymi nie idzie wytrzymac wiecej niz pare minut, najlepiej ich sprowokowac czyms absurdalnie glupim, jak opowiedzeniem na poczatku znajomosci najlglupszej historii ze swojego zycia, i dzien uratowany :>
@kaszkai: ja lubie ludzi wesolych, takich ktorzy wprowadzaja dobry nastroj, dobra atmosfere. Czesto mowi sie o kims, ze zawsze usmiechniety, ze pomimo problemow jest pozytywny, to jest wlasnie moj typ. Nie potrafie zniesc towarzystwa ludzi wciaz smutnych, roszczeniowych z pretensjami. Przykro mi to powiedziec ale mam tez dyskomfort w przebywaniu z ludzmi wyjatkowo (wg kanonow) brzydkimi, a moze bardziej zaniedbanymi.
@kaszkai tacy typowi, lojalni wariaci jak ja ;) szczerzy nie znający czegoś jak tabu lub tematy zakazane, uprzejmi, pomocni, nie muszą mieć podobnych zainteresowań wystarczy że umieją rozmawiać z zaciekawieniem o swoich ;) lubię ludzi z pasją, raczej domowników jak ja, koneserów wina, ludzi z przeszłością ;) dodam że na codzień jestem samotnikiem (ʘʘ)
@kaszkai: Mimo tego ze sam jestem raczej malomowny zawsze lepiej rozmawialo mi się z ludźmi bardziej rozgadanymi. Oni zawsze sa w stanie zainicjować jakąś ciekawą rozmowę, co mi zazwyczaj przychodzi z trudem, szczególnie bez żadnego kontekstu. Jak ktoś już zacznie o czymś mówić mi wtedy jest o wiele łatwiej dodać coś od siebie. Przy takich osobach trudniej o niezreczna ciszę. Chociaż z drugiej strony trochę irytują mnie Ci którzy gadają bez
@kaszkai: No to musimy się poznać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam tak, że z pewnymi osobami mogę rozmawiać normalnie, godzinami bez przerw. Ale kiedy jest ta osoba z którą potrafie rozmawiać i ktoś inny, to ja nie potrafie wydusić z siebie ani słowa. Na ich pytania odpowiadam krótko i zwięźle. Lubię osoby prostolinijne, zabawne, z pasją oglądania przeróżnych seriali. (prócz tego crapu w polskiej tv)