Wpis z mikrobloga

@rANDOMpERSON:
i3-6100
gtx 950 2gb
8gb ddr4
jakas plyta glowna ktora to uciagnie xde
i juz mamy 1500cebulionow (ale ja kupuje tylko to bo reszte sprzetu juz mam)
doloz jeszcze na zasilacz bude i dysk twardy czyli bedzie z 2tysiaki lacznie i mozesz sobie grac
taniej nie oczekuj cudow ale jesli musisz zaoszczedzic patrz w kierunku gtx 750ti
@DywanTv: Ja za 1500 kupiłem jednostkę centralną z 4 rdzeniowym prockiem AMD, 8 giga ram, 1 Tera dysk, obudowa, karta Nivida 2gb plus jakaś zintegrowana jeszcze, Windows 7. Myślę, że to bardzo niska cena.
@BB16: Wszystko zależy od modelu karty, samo 2 giga nic nie da. Tak samo z procesorem. 4 rdzenie, karta dwa giga, 8 giga ram.
To może być komputer za 1500 złotych oraz za 3500 złotych. Właściwie to nie podałeś wcale specyfikacji.
Niestety :( nie wolno ufać gotówcom.
prawda jest taka ze jak sie czlowiek nie zna to go wydymaja, jak kupywalem kiedys compal fl90 bo chcialem najtanszy lapek z gamingowa karta (na swoje czasy) to w miescie w ktorym mieszkalem wszyscy mowili ze za 2400cbl to ja moge sie w dupke cmoknac a nie kupic lapsa z nv 8600GT za ta kase bo takie cos nie istnieje haha, pojechalem do wiekszego miasta wiedzac co chce i to dostalem :
@DywanTv: Nie z Komputronika. Napisałem o nim wcześniej, bo widziałem, że jest tam wybór części - więc można sobie zrobić składaka. Ja swój ze znajomego miastowego sklepu wziąłem - nie komputronik. Dawno temu kupiłem tam komputer - który wytrzymał z 8 lat, więc i teraz tam poszedłem i jak na razie śmiga.