Wpis z mikrobloga

1. Bądź mirkiem.
2. Przyjedź we wtorek (w tamtym tygodniu) z #sorekcharityltd na #emigracja do #barnsley
3. Idź do agencji pracy.
4. Dostań prace na drugi dzień.
4.76 Korwin byłby dumny
5. Załatw konto w banku za jednym podejściem.
6. W piątek idź na pokera.
7. Anglicy tacy mili wow, zaprosili do wspólnej gry wow, piwo tak miło wypite w towarzystwie wow
8. Po rozgrywce dostań zaproszenie na wspólną grę innego dnia.
9. Anglicy w Barnsley tacy niedobrzy dla Polaków.
10. Dostań cynk o dobrej pracy i przekaż info dalej.
11. 3 osoby które przyjechały w podobnym okresie znalazły prace tego samego dnia.
12. ???
13. PROFIT

Oceniam to 9/10 w skali asymilacji, tym samym mirek otrzymuje ode mnie nagrodę najlepszego emigranta miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym samym, by dopomóc jego szczęściu, na następnym #yorkshirewykopparty będzie miał do wyboru czteropak ulubionego piwa lub bardzo dobrą herbatę ziołową ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie będę pisał kto to, myślę, że mirek bardzo dobrze wie o kim mówię. Jeśli będzie chciał to się ujawni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#uk #oswiadczenie
  • 40
@tfuj_pszyjaciel: czy ja wiem, przy takich kosztach życia spokojnie £400-£600 można odłożyć miesięcznie - Zależy jak kto żyje oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pogode nie narzekam (mamy 2x mniejsze opady w Yorkshire niż w Manchesterze i na zachodzie kraju ogólnie), a luch lewostronny już dla mnie nie ma znaczenia, można się totalnie łatwo przyzwyczaić ( ͡º ͜ʖ͡º)