Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem w ogóle tego pytania. Rozumiem, że pojazd, żeby wyprzedzić, musi zjechać na lewy pas, a wtedy czy może ot, tak sobie wrócić mimo linii ciągłej, której de facto przejeżdżac nie można? Czy mowa o wyprzedzaniu prawym pasem? Nie czaję totalnie szczerze powiedziawszy, o którym pojeździe mowa :P #prawojazdy #przepisydrogowe
noelo_cohelo - Nie rozumiem w ogóle tego pytania. Rozumiem, że pojazd, żeby wyprzedzi...

źródło: comment_FTHNv0FK9Ld8Qr0vEX9ozBw2aBjQCONp.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noelo_cohelo bo w przypadku prawa jazdy, zasad ruchu drogowego to się powinno wszystko rozumieć od razu, dopiero wtedy dobrym kierowcą się jest. Potem takie ameby jeżdżą po drodze gdzie godzinę zastanawia się czy wrzucić kierunek i zjechać czy jebnąć yolo przez środek i stworzyć zagrożenie.
  • Odpowiedz
ZAMIAST WYTŁUMACZYĆ TO LEPIEJ O--------Ć I JESZCZE ŻYCZCIE MI ŻEBYM NIE ZDAŁA ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@noelo_cohelo: Wybacz, ale na drodze nie będziesz mieć podręcznika. Jak się obkujesz naprawdę ostro, to może zostanie na zawsze w głowie, zależy od osoby. Ale w większości przypadków to sam zdrowy rozsądek działa w obronie.
Jak ty chcesz napierdzielać pod prąd bo szlaczek masz nie z tej strony, to kto
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Nie czaisz pytania, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Plus nie znasz przepisów ruchu drogowego, których znajomość ten właśnie test werifikuje. Pozdrawiam i mam nadzieje ze pomogłem. PS: Po wykonaniu manewru wyprzedzania można, a nawet trzeba powrócić na swój pas jak najszybciej to tylko możliwe.
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Nie czaisz pytania, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Plus nie znasz przepisów ruchu drogowego, których znajomość ten właśnie test werifikuje. Pozdrawiam i mam nadzieje ze pomogłem. PS: Po wykonaniu manewru wyprzedzania można, a nawet trzeba powrócić na swój pas jak najszybciej to tylko możliwe.
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Jeśli jesteś z mojej okolicy, to nie chce za te kilka dni nawet wychodzić na chodnik w obawie o swoje własne życie ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Ps. Jeśli to nie bait, to powodzenia życzę na egzaminie. (może za 10 tym razem zdasz)
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Na jednokierunkowej nigdy nie będziesz mieć podwójnych linii, więc wiadomo, że to przeciwny pas. Musisz jeszcze sobie podręcznik ze dwa razy przeczytać, mi to bardzo pomogło i polecam!

  • Odpowiedz