Wpis z mikrobloga

Jakiś pomysł, jak spać ze stłuczonym żebrem? Coś podłożyć,spać na twardym, czy coś?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zurawinowa: Mnie bardziej zastanawia jak stłukłaś żebro...

Najlepiej na drugim boku i na czymś twardym. Ale twarde jest niewygodne jak się leży na boku. Więc normalnie na łóżku, na drugim boku i się nie ruszać, chyba, że chcesz się budzić w nocy. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@le0z00s: poślizgnęłam się na schodach przy wysiadaniu z tramwaju. Właśnie kurcze, jak leżę na drugim boku to też boli, bo czuję jak ta stłuczona część się 'zapada' przy oddychaniu i nie mam kompletnie pomysłu jak się położyć. :/

@elsaha: przepisali, ketonal. Ale już nie miałam siły iść do apteki, wszystkie blisko były zamknięte (5 h w szpitalu :|) i myślałam, że do jutra dotrwam...
  • Odpowiedz
2 żebra po prawej stronie z przodu i po lewej 1 tak bardziej z boku. I tak, na plecach. Najedz się jakiegoś ibuprofenu i spróbuj po prostu zasnąć na boku.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy jeszcze cię bolą po miesiącu, najlepiej po stłuczeniu żeber oprócz w/w sposobów owinąć się elastycznym bandażem lub neoprenowym pasem na plecy (akurat miałem) co znacznie pomogło mi znosić ból..
  • Odpowiedz