Wpis z mikrobloga

@Misiaczek84: sam palę w piecu kiedy mi pasuje i siedzenie te 30min zanim się cieplej w domu zrobi to nie problem :P
Zresztą co się produkować skoro każdy lubi co innego i jednym pasuje taki skwar a drugim nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
w piecu kiedy mi pasuje i siedzenie te 30min zanim się cieplej w domu zrobi to nie problem :P

Zresztą co się produkować skoro każdy lubi co innego i jednym pasuje taki skwar a drugim nie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@zerathul: pewnie.

to nie pal przez kilka dni i posiedz :)
@Kempes: #!$%@?ć zimę, argument, bo w zimę jest zimno na zewnątrz a w środku ciepło jest inwalidą, bo w lato można sobie odpalić klimę w chacie czy wejść do piwnicy (tam głębiej ( ͡º ͜ʖ͡º) ) i też może być przyjemnie. Zima to patologia wśród pór roku, wieje zimnym wiatrem tak że chcesz jak najszybciej umrzeć w wulkanie, do tego #!$%@? ci w ryj zimnymi kawałkami
@Kempes: Na wykopie jest mnóstwo stulejarzy którzy nie wychodzą z domu, ani z kumplami, ani z dziewczynami, dlatego lepiej im w zime jak wszyscy siedzą w domu, bo w lato mają ból dupy że inni mają gdzie wyjść/z kim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@duskhorizon: czo? Wystarczy dobra dieta, witamina D i jest wporzo.

@some_ONE: właśnie czyści ludzie mają problem w lato, bo muszę się 3-4 razy dziennie myć, a brudasi się tym nie przejmują i chodzą tacy śmierdzący, mało się nie udusiłem jak w sklepie byłem.

@wietnam67: klimy nie ma wszędzie, szczególnie w KM i wielu innych miejscach.
@Paladin_Woodrugh: no tak samo jak zimą ogrzewania, jakbym miał wybierać między marznięc siem a poceniem się to wolę się spocić.

Pocenie się:
- śmierdzisz
+ wiesz ze jest lato i cieplo
+ nie niszczy skóry
+ przyjemniej się czujesz po prysznicu

Marznięcie:
- zimno, wszystkie mięśnie latają jak #!$%@?
- niszczy skórę
- boisz się wejść pod prysznic chyba że w domu jest temperatura jak z piekła
- mimo stosu ubran