Wpis z mikrobloga

Pieprzyć zimę tylko upały mogą mnie męczyć!
Plusy lata:
Wychodzac z domu nie musisz w ogole sie ubierac, nawet czasem na boso do kumpla chodzę :D
Słońce, radość chęć życie a nie jak zimą depresyjna ciemność, szarość :(
Ptaszki, kolorowe kwiatki, zielone drzewa.
Grill.
Dziewczyny porozbierane.
Plaża i ogólnie możliwość moczenia dupska :D
Góry i brak lodu na nich.
Większa ilość sportu dla biedakow jak Ja :D skipassy sa drogie (chodz sa
i jest ciepło. A w te upały to na dworze skwar nawet w cieniu, wracasz do domu i dalej skwar.

Sama pora roku to tam #!$%@?, skrajności pogodowe najgorsze.


@zerathul: mhhh lekki blad logiczny, wejdziesz do domu w zime i jest cieplo bo jest ogrzewanawnie, rownie dobrze mozna powiedziec ze w lato mozesz odpalic klime
@duskhorizon: no ja jak jest 20 stopni to już zaczynam się #!$%@?ć na temperaturę, zależy jeszcze od powietrza i wiatru, w lato najczęściej schodzę niczym prawdziwy mirek do piwnicy, gdzie jest te 15 stopni i jest pięknie. Niestety już nie mam piwnicy i umieram :( Całe lato mam ochotę siedzieć w domu i tylko czekam aż to się skończy, no chyba że pada, wtedy mogę wyjść bo jest zimniej i od
@Misiaczek84: musisz mieć klimę(lub mieszkać w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)) w całym domu wted.A zasypianie przy szumie klimatyzacji to też problem + do tego dochodzą duże koszta za prąd.
Lubię lato ale jak tylko na słońcu jest upał, w cieniu już jest fajny wiaterek a wieczorem można normalnie zasnąć przy otwartym oknie.
.A zasypianie przy szumie klimatyzacji to też problem + do tego dochodzą duże koszta za prąd.

Lubię lato ale jak tylko na słońcu jest upał, w cieniu już jest fajny wiaterek a wieczo


@zerathul: Tak tylko wejdz sobie do mieszkania w zime bez ogrzewania (np gdzie nastapila awaria badz bieda) i posiedz sobie caly dzien w 10 stopniach. Placisz za ogrzewanie mozna placic za klime kwestia wyboru.