Wpis z mikrobloga

@Paladin_Woodrugh: no nie, ale zdarzają się awarię w blokach, a przy naprawdę niskich temperaturach takie mieszkanie potrafi się oziębić bardzo szybko. Jak wracasz z urlopu do domu po np. tygodniu, gdzie masz centralne, to też jest dość zimno zanim nagrzejesz. Już nie mówię o komunikacji miejskiej w ktorej awaria ogrzewania to norma. Latem nie ma tego problemu.
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: jak większość? Komunikacja miejska i większośc samochodów ma klimę, chyba że to padaka z epoki dinozaurów, ale to tak samo ogrzewaniem, tylko że w lato wystarczy otworzyć okno samochodu i wieje przyjemny ciepły wiaterek, w zimę natomiast #!$%@? złem i lodem po mordzie
  • Odpowiedz
@Kempes: Zdrowi psychicznie ludzie wolą zimę. Można się dogrzać na różne sposoby. Ciśnienie korzystniejsze. Ładniejsze widoki. Nie ma much, muszek, pszczół i innego dziadostwa. A i wypadków drogowych mnie...
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Kempes: Nic dziwnego, że zima taka lubiana na wykopie, a na lato hejt. Spasionym piwniczniakom teraz jeszcze bardziej po dupach się leje niż zwykle, uprawianie sportów pod chmurką pewnie niespecjalnie ich interesuje, wyrozbierane dziewczyny też nie dla nich, tylko frustrację pogłębiają, to samo z życiem towarzyskimi na świeżym powietrzu, komp natomiast gorzej bangla w upał i trzeba myśleć o dodatkowym chłodzeniu. ;d
  • Odpowiedz
@Kempes: zazdro ;_;

@ferr11: Kolejny co #!$%@? od rzeczy. 36 stopni przez 10h w ciągu dnia, a Ty chcesz sporty uprawiać? Oczywiście, że mnie to nie interesuje, skoro wyjść na dwór mogę dopiero po 21.

Ale jakie trzeba mieć #!$%@? życie, żeby czyjeś preferencje pogodowe od razu odnosić do wyimaginowanych niepowodzeń matrymonialnych XDD. No nie mam pytań.
  • Odpowiedz