Wpis z mikrobloga

Mirki, czy Ergomax Ergohuman ma jakiegoś "duchowego następcę"/alternatywę czy też jest bezkonkurencyjny w swojej cenie?
Jego dostępność jest słaba a i cena trochę straszy (na max 1,8k chciałem ustawić mój budżet).

#krzeslo na jakim siedzę w #pracbaza to niezniszczalny http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40103100/
i bardzo sobie ten model chwalę (genialne ratio jakość/cena), ale do domu kupiłbym coś z wyższej półki.

Odrzucam krzesła a'la kubełki wyścigowe, z gorszą ergonomią, zagłówek musi być i basta ;-)
Regulowanie siedziska, podłokietników, zagłówka i przede wszystkim oparcia jest dla mnie bardzo istotne.

#pytanie #meble #programowanie #praca #programista15k #fotel #fotele #kiciochpyta
  • 2
@qbek Jedyny jakiego znamy z tej kategori to fotel PRESIDENT od firmy Halmar czyli teoretycznie tańszy odpowiednik Ergomaxa za 1389 zł. Testowaliśmy go i wypadł całkiem w porządku - strasznie duża liczba możliwości regulacji zagłówka, dolnej części podtrzymującej część lędźwiową, głębokość siedziska przód-tył no i oczywiście ogólnie góra-dół, do tego podłokietniki również z regulacją. Siatka również z mocnego materiału. Nie jest to natomiast fotel dla osób wysokich (ponad 190cm) - wtedy wydaje
meblujdom_pl - @qbek Jedyny jakiego znamy z tej kategori to fotel PRESIDENT od firmy ...

źródło: comment_3J5AITDL1PrpvqGEwe4vKysjly1re2vt.jpg

Pobierz