Wpis z mikrobloga

Taki dzień ankietowy, to zróbmy sobie powtórkę z rozrywki. Już o to pytałam i wyniki były bardzo ciekawe, więc zapraszam do głosowania i dyskusji.

#ankieta #pytanie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Jaka informacja o dziewczynie najbardziej by was do niej zniechęciła:

  • Pali papierosy. 10.7% (609)
  • Jest feministką. 29.6% (1683)
  • Nie goli bobra. 5.6% (318)
  • Ma dziecko w młodym wieku, a ojciec dał nogę. 44.0% (2500)
  • Jestem różowym/sprawdzam. 10.1% (575)

Oddanych głosów: 5685

  • 145
  • Odpowiedz
@janeeyrie:

Też mi się wydaje, że to raczej powinno być dyskwalifikujące dla faceta, który nawiał, a nie dla kobiety. No ale jesteśmy na wykopie.


a dla mnie to całkowicie normalne, że niektórzy wolą nie użerać się z dziećmi (na dodatek nie swoimi), które będą strzelały fochy i nie wiadomo jak traktowały nowego 'wujaszka' - zresztą to zależy od dziecka i jego
  • Odpowiedz
Widzę, że trochę było dyskusji o feminizmie. Rzucę może złotą myślą.

Feminizm - równe prawa dla kobiet.

Prawdziwe równouprawnienie - równe prawa oraz obowiązki.

Nie
  • Odpowiedz
@janeeyrie: co do feminizmu to obecnie termin ten został mocno wypaczony i wiele osób feministki nazywa feminazistkami bo one jawnie nie są za równouprawnieniem tylko za uprzywilejowaniem osoby ze względu na to czy ma wewnątrz czy na zewnątrz ciała narządy rozrodcze.

co do wychowywanie nie swojego dziecka to jest temat rzeka. Sam próbowałem takiego związku i to jest cholernie trudne i każdy ale to każdy przypadek jest indywidualny więc rady
  • Odpowiedz
xD feminizm to nie wyraziste poglądy (xD) tylko doszukiwanie sie wszedzie patriarchatu, dyskryminacji i uprzedmiotowania, to musi byc w #!$%@? meczące dla osoby ktora nie ma takich poglądów.


@wiecejnizjednozwierze: Gówno wiesz o feminizmie :* Ale oczywiście, jak zwykle ci, co maja najmniej do powiedzenia, najchętniej się swoją niewiedzą dzielą. :)
  • Odpowiedz
humblebrag 10/10 nawet nie próbuj siœę tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Existanza: Chyba nie wiesz, co to jest :D Ze wszystkich z tych rzeczy jestem dumna (no, może poza paleniem) i mówię o tym głośno. Wiele można mi zarzucić, ale na pewno nie skromność, nawet fałszywą, bo nawet nie staram się ukrywać swojego samozadowolenia i miłości własnej xD

Ale rozumiem, że pytanie @janeeyrie jest o związki? Jak jesteś ładna i młoda to jasne, że będziesz miała powodzenie i nie ma znaczenia jakie masz poglądy / co sobą reprezentujesz. Większość facetów będzie chciało się z Tobą przespać, jednak mały odsetek tego będzie chciało się z Tobą związać. Przynajmniej mały odsetek facetów
  • Odpowiedz
@janeeyrie: ja #!$%@? niezłę zestawienie odpowiedzi. W 1 ankiecie takie odpowiedzi jak pali papierosty a ma dziecko w młodym wieku a facet dął noge. No nie ma #!$%@? co, ten sam poziom.
  • Odpowiedz
@Existanza: Ponieważ jest młody i przystojny, wykształcony, lojalny, inteligentny, odważny, uczciwy, rodzinny, odpowiedzialny, wierny, kulturalny, zajebisty w łóżku, empatyczny, świetnie zorganizowany, ma niesamowite poczucie humoru, szanuje innych, potrafi walczyć w słusznej sprawie, ma dobrą pracę, jest ambitny, pewny siebie i towarzyski. I muzykalny, to też fajny bonus. No i przede wszystkim, tak po prostu, jest cholernie dobrym człowiekiem.

Przez 7 lat znajomości (w tym 5 lat związku) znalazłam w nim
  • Odpowiedz
@chromatografia: to świetnie, że Ci się tak podoba, serio. Ale jeśli różni ludzie szukają u innych różnych cech, to nie wiem, czy można obiektywnie stwierdzić, że on rzeczywiście jest "najwyższą wartością na rynku".
  • Odpowiedz
@viejra: Wzięłam pod uwagę odpowiedzi z poprzedniej ankiety, które miały najwięcej głosów (wtedy jeszcze nie było systemu głosowania, więc były to plusowane komentarze). Jak widać, papierosy jednak mają stosunkowo dużo głosów.
  • Odpowiedz
Ale jeśli różni ludzie szukają u innych różnych cech, to nie wiem, czy można obiektywnie stwierdzić, że on rzeczywiście jest "najwyższą wartością na rynku"


@Existanza: Oczywiście. Ale nie ja użyłam jako pierwsza takiego określenia, ja tylko pociągnęłam ten wątek.

Przy czym też "wartość rynkowa" może różnić się w szczegółach, bo którejś się nie podobają zielonoocy albo woli artystyczne dusze zamiast analitycznych umysłów i wtedy mój cud spadnie nieco w rankingu.
  • Odpowiedz
też reagowali "o nie pewnie brzydka nazistka nie goli pach i lesba".


@chromatografia: Tyle, że tak nie zareagowałem / nie reaguję. Spoko, jak kogoś masz to tylko się cieszyć :). Ja tutaj nikomu źle nie życzę. Ale to nie przez Twoje poglądy, ale mimo Twoich poglądów. Inaczej - Twoje poglądy moim zdaniem są minusem. Widocznie jest kilka innych rzeczy, które plusują u tych kolesi.. Ja osobiście nie lubię się pałować
  • Odpowiedz
jeśli ubytki w charakterze i wyglądzie zrekompensuje finansowym powodzeniem, to kogoś sobie znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Existanza: Nawet 2/10 sobie kogoś znajdują, więc wiesz. "Znaleźć sobie kogoś" to nie to samo, co być premium class na tym quasi-rynku. ;)
  • Odpowiedz
Ale to nie przez Twoje poglądy, ale mimo Twoich poglądów.


@johny-kalesonny: No właśnie nie. Faceci, którzy w ogóle byli brani pod uwagę, czyli inteligentni, oczytani i życiowo ogarnięci, uważali, że mój feminizm to zaleta i pociąga za sobą wiele innych pozytywnych cech. Niebieski sam jest równościowcem, więc w ogóle nie wyobraża sobie być z nie-feministką, o anty-feministkach nawet nie wspominając.

Inaczej - Twoje poglądy moim zdaniem są minusem.


@johny-kalesonny
  • Odpowiedz
@chromatografia: Typowa Karyna może być dla Seby premium-class, dla mnie 1/10, taki dysonans. Tak samo ja mam wrażenie, że podobam się przede wszystkim ludziom o pewnych wspólnych cechach charakteru, którzy niekoniecznie stanowią większość społeczeństwa,
  • Odpowiedz
Typowa Karyna może być dla Seby premium-class, dla mnie 1/10, taki dysonans.


@Existanza: Faktycznie, są jeszcze Karyny i Sebixy :D No ale sama przyznałam, że zgadzam się, że głupawe jest takie arbitralne orzekanie o czyjejś wartości matrymonialnej, to był pomysł @johny-kalesonny, do niego z reklamacjami :D

No to może ujmę to tak- mój niebieski jest premium class w kategorii odbiorców, do której należę ;P U Karyn rzeczywiście może
  • Odpowiedz