Wpis z mikrobloga

Tydzień #4 na lchf/keto. Waga fluktuuje po weekendzie jak zawsze i niestety w najblizszy weekend dalej wesele wiec ciezko. Poczatkowa waga była 88.8kg na dzis rano bylo 85.2kg. Paski keto diastix od kilku dni juz pokazuja srednie do wysokiego stezenia ciał ketonowych i maja kolor od czerwonego do lekko brazowego. Z żarciem jest elegancko i nie ma problemow zeby trzymać sie w ulicy 120g białka i 200 tłuszczu a węgle 20 do 30 g. Samopoczucie bardzo pozytywne nawet pomimo goraca na zewnatrz daje rade. Dużo lepiej mi sie śpi jak ostatnio wspominalem. Co jest zauwazalne po tych 3 tygodniach to ze zniknely mi calkowicie suche plamy które mialem na barkach. W sobotę rano poziom cukru wynosil 78 :))) gdzie zawsze na czczo bylo w okolicy od 95 do 100 wiec jak na kij wiek sporo. Zastanawiam sie ciagle co z kcal bo jestem ciagle ponizej wymaganych dla mnie o około 300kcal dziennie. Nie daje rady w sobie wcisnąć ale tez wiem ze nie wolno sie ograniczac bo metabolizm zwolni. Jakie macie zdanie w tym temacie?

Poza tym silowo jest fajnie robię jakies ćwiczenia na drazku w domu, niewiele kosza i badminton.

#keto #dieta #mikrokoksy #lchf #oponaspadanalchf
  • 12
@masz_ty_rozum_i_godnosc zastanaeiam sie czy wlasnie nie zaczely mi znikać dzieki zroznicowanym zrodlom tluszczu bo są i roslinne i ryby i wołowina i wieprzowina. A wlasnie kurczaka praktycznie nie jem. Wszystko smażone na smalcu lub tłuszczu kokosowym no i sporo oliwy z oliwek do jedzenia.
@fenixon: Co do tego ciężko mi stwierdzić bo głodu praktycznie nie czuję wcale, czasami rano delikatnie ale w dzień nic, na brak energii od 2 tygdonie nie narzekam - jest bardzo stabilnie, duo bardziej niż przed dietą kiedy 2-3 godziny po posiłku było zamulenie i musialem cos przekąsić.
@fenixon na tej diecie pierwszy raz jestem. W kwietniu sie dowiedziałem o niej i czytalem dosyć sporo ale nie chcialem na nią wchodzic bo latalem na #silownia i pozniej pod koniec maja 2 tyg urlopu.

@pkrr napisalem ze to 4 tydzien, poza tym juz raz zrzuciłem w miesiąc prawie 10kg i wygladalem jak smierc wiec teraz jest duuuzo lepiej poza tym miałem w każdy weekend impreze weselna albo rodzinna wiec niestety zbieralem
@gmitek: Jak nie masz ochoty to nie jedz, na dietach tłuszczowych zmniejsza się zapotrzebowanie kaloryczne ( Jeżeli jesz najbardziej wartościowe produkty) i powinno się słuchać organizmu