Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: no mega anty, każda firma sobie ustawia, by być uznawana za tolerancyjną, wspierającą, ale yt nagle anty XD albo ni #!$%@? wiesz o marketingu albo hurdurzysz bo tobie się to nie podoba i jak oni mogo

mogłabym powiedzieć o wiele więcej, jak to dobrze jest, że ktoś walczy o czyjeś prawa i pokazuje, że się istnieje - ale już dawno uznałam że na niektórych szkoda, no wiecie co.
@lunaria: #!$%@? wiem? To patrz #!$%@? na łapki i komentarze. TAK BARDZO #!$%@? ŚWIETNY MARKETING xD Oni mają we łbie lewacki szajs a nie marketing a są monopolistą to myślą, że mogą wszystko.

Co więcej nie wiem o co oni walczą ale wstawiając takie gówno kompromituję tych ludzi. Bo to wygląda tak "weźmy największe #!$%@? i nakręćmy filmik" xD I Później mamy stereotyp "typowego geja". Sami #!$%@? tworzą problemy by z
L.....e - @lunaria: #!$%@? wiem? To patrz #!$%@? na łapki i komentarze. TAK BARDZO #!...
@LibertyPrime: a widzę, że kolejny który z butami wchodzi z życie innym. serio, twoje życie jest takie nudne, że interesuje cię, że ktoś chce żyć jak człowiek mimo odmiennych przekonań? że nie chce być szkalowany, nie chce mieć właśnie takich komentarzy, że jest podludziem?

dajże ludziom żyć jak się chce, a nie interesuj się czyimś życiem, zajmij się swoim, nie wiem, świat odkryłeś, że nie każdy myśli jak ty. a klip
@LibertyPrime: widzisz, proudtobe to hashtag, że można być tak samo fajnym człowiekiem i super do rozmowy jak się nocą wchodzi do łóżka faceta/laski a nie odmiennej płci, a jak widać po twoich postach, to ludzi interesuje co ktoś robi po godzinach.

te tęczowe gówna są po to, abyś zrozumiał, że świat obok ciebie to nie jest tylko taki, jaki sobie wyobrazisz. nie chciałam tego pisać, ale jak widać polecam, bordo, wyjść