Wpis z mikrobloga

cotozagówno?
najpierw google, teraz to?
co? teraz będe przymusowo indoktrynowany, że 'be gay is okay, a raz w dupe to nie pedał'?

dlaczego do ciężkiej cholery jest mi forsowana opcja seksualna jakiejś mniejszości ludzi na ziemi z którą nie mam problemu i jest wciskana gdzie sie da? co to ma być? reklama orientacji seksualnej, tak jak reklamuje sie chipsy, albo lek na wzdęcia?

autentycznie sie wkurzyłem i powiedział bym, że czuje sie dyskryminowany takim działaniem portali, ale potem sobie przypominam, ze jestem białym heteroseksualnym kolesiem i powinienem przepraszać świat za to ze żyje.

Pobierz
źródło: comment_hGemAJvON8ZbnIb2E61VYO8PXhpkf0ze.jpg
  • 97
@artpop:

Nie podoba się to nie korzystaj z tego portalu. Wolny rynek.

i do póki nie skończą pajacować tak bedzie- przykładowo maila już dawno przeniosłem od googla.

Nikt nie odbiera tego ludziom tylko z powodu bycia kimś heteroseksualnym.

ty, a ile jest tam filmików osób heteroseksualnych? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@omik: mhm, byłbyś uprzejmy przedstawić mi swoją wizje świata zdominowanego przez homoseksualistów?
czy jeśli zamiast serca,
i do póki nie skończą pajacować tak bedzie- przykładowo maila już dawno przeniosłem od googla.


@jokefake: No wow, mam nadzieję, że nigdy nie skorzystasz też z tych firm, bo również wspierają prawa LGBT.

3M Co.
A.T. Kearney Inc.
AAA Northern California, Nevada & Utah Insurance Exchange
Abercrombie & Fitch Co.
Accenture Ltd.
Aetna Inc.
Akin, Gump, Strauss, Hauer & Feld LLP
Alcatel-Lucent
Alcoa Inc.
Alston & Bird LLP
American Express Co.
@ygyfygy: ale czytaj ty ze zrozumieniem słońce.

@artpop: no nie, w przypadku maila nie korzystam z usług tych wymienionych;
ale odpowiedz mi ile jest tam zamieszczonych filmików ludzi heteroseksualnych mówiących o dumie ze względu na swoje preferencje seksualne?

@omik: no wiedziałem, że zapiecze. ich propaganda odnośnie ideologii niewiele się różni.