Wpis z mikrobloga

cotozagówno?
najpierw google, teraz to?
co? teraz będe przymusowo indoktrynowany, że 'be gay is okay, a raz w dupe to nie pedał'?

dlaczego do ciężkiej cholery jest mi forsowana opcja seksualna jakiejś mniejszości ludzi na ziemi z którą nie mam problemu i jest wciskana gdzie sie da? co to ma być? reklama orientacji seksualnej, tak jak reklamuje sie chipsy, albo lek na wzdęcia?

autentycznie sie wkurzyłem i powiedział bym, że czuje sie dyskryminowany takim działaniem portali, ale potem sobie przypominam, ze jestem białym heteroseksualnym kolesiem i powinienem przepraszać świat za to ze żyje.

jokefake - cotozagówno?
najpierw google, teraz to?
co? teraz będe przymusowo indokt...

źródło: comment_hGemAJvON8ZbnIb2E61VYO8PXhpkf0ze.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@jokefake: Google - YouTube to prywatna firma i zwyczajnie chcą wspierać walkę o równe prawa na całym świecie. Szczególnie po tym co się stało w Orlando + obecnie jest Pride Week.
  • Odpowiedz
@artpop: no to widze marketingowcy mają ciężki orzech do zgryzienia biorąc pod uwage, ze trwa ramadan ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Stachan: adblok 24/7; po kliknięciu w serduszko przenosi cie na jakiś kanał gdzie... a zresztą zobacz sobie.

-dumny z bycia gejem w xxx
-dumna z bycia lesbijką w xxx
-2 powyższe X 100000
-dumna z bycia #!$%@? dzikiewęze

a niema ani jednego 'jestem dumy z bycia
jokefake - @artpop: no to widze marketingowcy mają ciężki orzech do zgryzienia biorąc...

źródło: comment_1uJYEFo2nh4F3FljaW2Q6mQpNKFFAhKS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
reklama orientacji seksualnej, tak jak reklamuje sie chipsy


@jokefake: W jaki sposób to reklamuje u ciebie homoseksualizm? Nagle zaczęli ci się podobać mężczyżni? YouTube, tak jak każda inna wielka firma tego świata, jest za równymi prawami osób LGBT. Czy heteroseksualizm jest karalny w kilkudziesięciu krajach? Nie, w przeciwieństwie do homoseksualizmu.
  • Odpowiedz
@jokefake: @Pan_wons: Nikt ciebie nie zmusza do oglądania tych filmików. Proud - dumny - w tym wypadku oznacza «poczucie własnej godności i wartości», a nie bycie dumny za coś na co się nie miało wypływu.
  • Odpowiedz
teraz będe przymusowo indoktrynowany,


@jokefake: Rozumiem że panowie z google zmuszają cię do korzystania z ich uslug ?

Swoją drogą na wykopie to HURR DURR WOLNY RYNEK DLACZEGO KTOŚ MA MI NARZUCAĆ CO MOGĘ A CZEGO NEI MOGĘ ROBIĆ W SWOJEJ FIRMIE?!11

HUR DUR DLACZEGO PRYWATNA FIRMA ROBI TO CO CHCE A NIE TO CZEGO JA CHCE DO CZEGO TEN ŚWIAT ZMIERZA?!1ONE
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: nie łapie bólu dupy o jakieś hehe tęczowe serduszko, tylko o to, że na każdym kroku są mi wciskane treści lbgt, czym szczerze jestem zmęczony, bo sprawy seksualności człowieka powinien zostawiać za swoją furtką, a nie obnosić się z nimi naokoło i wręcz narzucać ją innym

@artpop: weź już przestań, to jest tak oporowy bełkot że głowa mała. tak jak pisałem wcześniej- ich orientacja ich sprawa, serio nic mi
  • Odpowiedz
wyszukiwania treści co 3 wynik to treści lbgt które nie mają nic wspólnego z tym czegp szukam, to coś jest nie tak nie?


@jokefake: Ja tego nie widzę, widocznie klikałeś w te filmiki. YouTube od wielu lat wspiera prawa osób LGBT, to tęczowe serduszko jest już od kilku lat co czerwiec. Nie podoba się to nie korzystaj z tego portalu. Wolny rynek.

'chłopak, dziewczyna szczęśliwa rodzina',


@jokefake: Ale pewnie, chłopak
  • Odpowiedz