Wpis z mikrobloga

cotozagówno?
najpierw google, teraz to?
co? teraz będe przymusowo indoktrynowany, że 'be gay is okay, a raz w dupe to nie pedał'?

dlaczego do ciężkiej cholery jest mi forsowana opcja seksualna jakiejś mniejszości ludzi na ziemi z którą nie mam problemu i jest wciskana gdzie sie da? co to ma być? reklama orientacji seksualnej, tak jak reklamuje sie chipsy, albo lek na wzdęcia?

autentycznie sie wkurzyłem i powiedział bym, że czuje sie dyskryminowany takim działaniem portali, ale potem sobie przypominam, ze jestem białym heteroseksualnym kolesiem i powinienem przepraszać świat za to ze żyje.

jokefake - cotozagówno?
najpierw google, teraz to?
co? teraz będe przymusowo indokt...

źródło: comment_hGemAJvON8ZbnIb2E61VYO8PXhpkf0ze.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@jokefake jestem bialym heteroseksualnym mezczyzna a kompletnie tak tego nie odbieram. Homoseksualizmu nie da sie promowac bo nikt hetero nagle nie zainteresuje sie dupa kolegi
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Nie. To codzienność, opisy zwykłych wydarzeń i zwykłe ludzkie zachowania, a nie zorganizowana kampania społeczna, czy akcja promocyjna. Nie twierdzę przecież, że dwóch mężczyzn chodzących za rękę na ulicy to to element jakiejś indoktrynacji. Zresztą, masz też codziennie newsy o homoseksualistach i najpewniej proporcjonalnie przewyższają one udział procentowy mniejszości seksualnych w społeczeństwie. To również nie jest propaganda.
Natomiast dedykacja całego portalu Youtube dumie z homoseksualizmu i przygotowanie przez jego
  • Odpowiedz
Jak tak się rozglądam tu i tam to odnoszę wrażenie, że bycie normalnym człowiekiem ze zdrową psychiką czyni Cię nietolerancyjnym i jest odbierane jak jakiś oldschool. Teraz każdy duma bo je kasztany, usuwa se pisiora albo bawi się w doktora z tą samą płcią. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jokefake: Patrząc na to jakie wzburzenie wywołało głupie serduszko widzę, że nie ma sensu w Polsce budować elektrowni atomowej. Wystarczy, że któregoś dnia na wykopowej belce pojawi się tęcza, wtedy dopiero ból dupy zapewni nam niewyobrażalne pokłady energii.
k.....n - @jokefake: Patrząc na to jakie wzburzenie wywołało głupie serduszko widzę, ...
  • Odpowiedz
Co ja zobaczyłem, i to przed spaniem. @jokefake płacisz za onkologie, @FrasierCrane i ty też.

"A dlaczego ma nie być normalne? I nie chodzi o lepsze traktowanie, a o równe traktowanie. Czy wszystko trzeba hejtować bo nie jest takie jak ty?"

@artpop To po cholerę promują to u nas, a nie w Arabii Saudyjskiej? Ktoś im czegoś u nas zabrania? Do więzień zamyka? niech sobie żyją, a nie denerwują
  • Odpowiedz
@kalpaucjusz: Jakbyś spróbował się przejść z jakimś facetem za rękę przez miasto to byś nie musiał niczego mówić :). Zresztą z tego co wiem chyba najgorszym wyzwiskiem w szkole od podstawówki zaczynając jest pedał. Gdzie dzieci nawet nie wiedzą chyba same do końca kto to taki i potem już tak do końca się nakręcają w tym.
  • Odpowiedz
@Austyn: Tacy ludzie jak będą chcieli zaczepić to zaczepią, takiego co idzie z dziewczyną za rękę też, żeby go przed nią upokorzyć. Za to dwóch dziewczyn raczej nie ruszą. I gdzie tu sprawiedliwość?
U nas najgorszy był żyd. Pedał to się wołało po przegranej bójce, jak chciałeś wyjść z twarzą przed kolegami ale jednocześnie nie oberwać mocniej.
  • Odpowiedz
Ale trzeba być #!$%@? żeby łapać taki ból dupy o małe tęczowe serduszko na prywatnym serwisie :/


@flop_like_a_fish: Jak facet nie chciał zrobić tortu gejom w prywatnej cukierni, to wszystkim lewakom #!$%@?ło, a teraz na wolny rynek się powołują XDDDD
  • Odpowiedz