Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Polacy to brudasy. Chodzi mi o sranie. Wiekszosc polakow to jedynie po sraniu podciera sie papierem czyli usuwa mase kalowa z okolic dupy jednoczesnie rozsmarowujac delikatna warstwe kalu wokol odbytu a w przypadku mezczyzn to tez na wlosach (albo w przypadku polek co nie gola dupska, ja #!$%@?).
Testoviron mial racje. Bidet dla wiekszosci polakow to nie wiadomo co, jakas #!$%@? druga umywalka albo drugi kibel i nigdy o tym nie slyszeli i nie posiadaja go. Rozumiem mozna byc biedakiem ale kuhwa jak nie stac cie na bidet to podmyj dupsko pod umywalka chociaz albo pod prysznicem po sraniu. Albo uzywaj wilgotnych chusteczek. Albo postaw se #!$%@? miske z mydlem kolo kibla i mocz w niej papier zeby se podmyc dupe. Ale nie kuhwa w Polsce jak w chlewie obsranym gownem. Lepiej byc brudasem i chodzic ze smierdzaca dupa i draska na gaciach. I taki rozowy pasek co to poszedl sie wysrac w pracy o godzinie 12, wroci do domu gdzie czeka na nia Sebek i jakos tak potocza sie sprawy ze pojda sie ruchac. No i sebek bedzie ja zapinal w cipsko od ktorego niedaleko jest odbyt pokryty warstwa smierdzacego kalu. Albo lepiej, mineta. Gdzie dziewczyny po sikaniu wycieraja na sucho mocz i nie uzywaja tez wilgotnych chusteczek.

Polacy nazywaja arabow brudasami i muzulmanow ale w krajach muzulmanskich jest wezyk do podmywania dupy bo religia im nakazuje byc czystym. A w Polsce jak w chlewie obsranym. Nie mowiac o tych polskich ksiezniczkach karynach co to #!$%@? jak im #!$%@? smierdzi to dezodorantem cipsko psikaja
#bekazprawakow #bekazpolakow #problemypierwszegoswiata #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Polacy to brudasy. Chodzi mi o sran...

źródło: comment_Z5cqs7n6tCR03gOQ6s7Nq2NMq4SnFsUi.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anon: Gdybyście wiedzieli, co dzieje się w magazynach, zakładach produkcyjnych i przy transporcie z różnymi towarami, to byście szorowali dupę piachem. Woda z kociej karmy dostała się do szamponu? Młody, skocz na punkt utylizacji, przynieś taką zakrętkę z jakiejś rozerwanej butli, bo tu tylko nakrętka pękła, nie ma sensu wyrzucać. Taka sama historia jest z chusteczkami nawilżanymi, tymi z plastikowym zamknięciem.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak jeszcze raz ktoś użyje argumentu o muzułmańskich czyściochach to zdiagnozuję mu #!$%@?. W ilu krajach muzułmańskich byłeś? Z iloma muzułmanami miałeś do czynienia?

Zapewne w dupie byłeś i (nomen omen) gówno widziałeś. Jeśli chodzi o muzułmanów to:
a) 7 na 10 tak wali z ryja, że wolałbym siedzieć z nosem w polskiej dupie
b) pięknie podmywają sobie dupy wspomnianym przez Ciebie wężykiem i dłonią, którą to potem wycierają o ściany kibla
c) paznkocie (obowiązkowo z gnojem)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tam lubię sobie pozostawić trochę fekalii w okolicach odbytu. Najlepiej jest jak jeszcze przy tym się nie kąpiesz - po kilku dniach zbierają się takie fajne kulki które można wyrywać wraz z włosami, i fajnie się to skubie wieczorem przy piwku oglądając mecz


@Lunder: Jestem pewny że ci którzy wiedzą o takich rzeczach to właśnie dupy nie myją bo mnie by nigdy tak fantazja nie poniosła
  • Odpowiedz