Wpis z mikrobloga

Ahh Mireczki, taka naszła mnie myśl. Kończę ten wspaniały ustrój jak #stubaza. Koniec już. #studia skończone. Po tylu latach zmagań, bo to lekkie studia nie były. #inzynieria ! Będzie mi brakować tego studenckiego lajtu, tego, że da się odrobić, że w drugim terminie, że urodziny ważniejsze niż koło (wiadomka!) . Ale jednocześnie, to człowieka #!$%@?ło wtedy, że trzeba się uczyć, że trzeba robić protokoły, że wejściówki... Ale teraz, jak patrzę na to, na wylocie, pisząc magisterkę, to wszystko to jest #!$%@?! Da radę. Trzeba chcieć i umieć. Byłam trójkowym/ czwórkowym studentem, czasami piątkowym, raz mi tyci tyci zabrakło do stypendium. Nie wspomnę o warunkach :D . Inżynierka na 5. Kocham moje studia i tę gałąź nauki. Czuję się spełniona, nauczyłam się czegoś od zera, to jest satysfakcja jak ja cię #!$%@?ę! #studia #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy ʕʔ
  • 12
@cocieboli ja Ci napiszę, że studia to jest nic w porównaniu do pracy (nie każdej ale tej bardziej odpowiedzialnej), problemy zaczynają się w momencie, w którym musisz się podpisać pod czymś i wziąć za to odpowiedzialność, a dodatkowo jak odpowiadasz za ludzi to jest dobre combo.

I tak jak @pytonger ciągle będziesz się uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)