Wpis z mikrobloga

Ludziom którzy potrzebują badań poprawnie metodologicznych by uznać prawdziwość zdania że: dla rozwoju dziecka korzystniejsze jest środowisko: ojciec+matka, niż: gej+gej, brakuje chyba czegoś bardzo podstawowego, powiedziałbym-przed-naukowego. Roboczo można to nazwać: ZDROWYM ROZSĄDKIEM.

Podpinając się pod tag #nauka #liganauki #gruparatowaniapoziomu kolega @Sierkovitz w tym znalezisku:
http://www.wykop.pl/link/3223503/galeria-wpadek-pseudonauki/
przemyca ideologię oddawania dzieci w ręce homoseksualistów.

ps: możliwe że otrzymam bana, bo wg. różnych europejskich fundacji to dyskryminacja ze względu na orientację płciową.

Nie pozdrawiam tych co popierają adopcję dzieci przez pary homoseksualne, ale szczerze pragnę dla nich powrotu do zdrowia.
#polska #normalnarodzina #rodzina #dzieci #homopropaganda #lgbt #lewackalogika #takaprawda #oswiadczenie #logika
  • 13
  • Odpowiedz
Ludziom którzy potrzebują badań poprawnie metodologicznych by uznać prawdziwość zdania że: dla rozwoju dziecka korzystniejsze jest środowisko: ojciec+matka, niż: gej+gej, brakuje chyba czegoś bardzo podstawowego, powiedziałbym-przed-naukowego. Roboczo można to nazwać: ZDROWYM ROZSĄDKIEM.


@gaim:

Ludziom którzy potrzebują badań poprawnie metodologicznych by uznać prawdziwość zdania że: Słońce krąży wokół Ziemi, niż: Ziemia krąży dookoła Słońca, brakuje chyba czegoś bardzo podstawowego, powiedziałbym-przed-naukowego. Roboczo można to nazwać: ZDROWYM ROZSĄDKIEM.
  • Odpowiedz
@gaim: jakbyś był dzieciakiem co byś wolał, zostać w domu dziecka (nigdy nie byłem, ale z tego co kojarzę to nie przypomina to kolonii w podstawówce) czy pójść z "dziwną parą" żyć w domu gdzie niczego by ci nie brakowało? I błagam nie pisz, że jestem lewakiem, bo to tak nie działa. Adopcja przez parę homoseksualną > dom dziecka, ale co ja tam wiem, w końcu brak miejsca dla tych
  • Odpowiedz
@gaim: zamiast #!$%@?ć o zdrowych rozsądkach i osobistych idiosynkrazjach polecam szerokie metanalizy. Homoseksualini rodzice są równie dobrzy, jak nie lepsi od heteroseksualnych, a jedynce co dziecku szkodzi to debilizm, którego wyraźny dajesz przykład.
PS daj se spokój z tagiem #nauka
  • Odpowiedz
jakbyś był dzieciakiem co byś wolał, zostać w domu dziecka (nigdy nie byłem, ale z tego co kojarzę to nie przypomina to kolonii w podstawówce) czy pójść z "dziwną parą" żyć w domu gdzie niczego by ci nie brakowało? I błagam nie pisz, że jestem lewakiem, bo to tak nie działa. Adopcja przez parę homoseksualną > dom dziecka, ale co ja tam wiem, w końcu brak miejsca dla tych dzieci i upychanie
  • Odpowiedz
@gaim:
Ale z czym Ty chcesz dyskutować...?
Z tym, że socjalistyczne rolnictwo wyhoduje banany na Kamczatce, zasadzi kawę w Tatrach, a gruszki dialektycznie przekształcą się w jabłka?
  • Odpowiedz
@gaim: Fajnie ziomek, że wydajesz opinię. Jeden pali zielsko, drugi programuje, trzeci chodzi po lasach, a ty walczysz o wolną Polskę - to miłe, każdy powinien mieć jakieś hobby.

Niemniej błagam Cię, naucz się tagować.
  • Odpowiedz
@gaim: Proszę o zdefiniowanie zdrowego rozsądku. Ale w jakiś obiektywny sposób, nie w Twojej opinii; bo inaczej cały Twój wywód pozostaje bezprzedmiotowy.
  • Odpowiedz
@OldFuckinPyroRex, @gaim

Ludziom którzy potrzebują badań poprawnie metodologicznych by uznać że zdanie słońce krąży wokół Ziemi oznacza dokładnie to samo co zdanie: Ziemia krąży wokół Ziemi brakuje chyba czegoś bardzo podstawowego, powiedziałbym-przed-naukowego. Roboczo można to nazwać: ZDROWYM ROZSĄDKIEM.

http://www.heritage.org/research/reports/2015/04/the-research-on-same-sex-parenting-no-differences-no-more
  • Odpowiedz
@TenebrosuS więc twierdzisz że w Polsce jest więcej par chętnych do adopcji niż dzieci wymagających adopcji? A cały problem z pełnymi domami dziecka wynika tylko i wyłącznie z nieuregulowanym statusem prawnym? Masz dostęp do jakiś źródeł potwierdzających te rewelacje, czy podawanie źródeł jest zbyt lewackie?

Z tego co napisałeś wynika że jakbym teraz poszedł z żoną i chciał adoptować dziecko to wpisaliby mnie na listę kolejkową. Jakoś nie wydaje mi się.
  • Odpowiedz