Wpis z mikrobloga

Nigdy nie odważyłem się wypić browara na prawdziwego kaca. Gdy łeb boli i w gardle suszy. Alkohol mnie wtedy odrzuca i boję się, że łeb będzie bolał jeszcze bardziej. Bo normalnie gdy boli mnie lekko głowa i wypiję to boli mocniej.
@WillyJamess: też tak ostatnio miałem. Musiałem odczekać 2-3h i "zmusić się" do piwa z sokiem (najlepiej pić coś co "łatwo wchodzi" - redds, desperados, 2x radler ). Jak ktoś napisał "ulga instant", plaża, spacer, frisbee. Tylko w końcu zmęczenie Cię do padnie i swoje odespać trzeba.
@elektryk_niskich_napiec: Czy mój organizm jest jakiś dziwny? mam 21 lat nigdy nie miałem kaca (ból głowy, nudności, problemy z rozruchem, rozdrażnienie, spragnienie itp.) Czy piję wódkę, piwo, wino, szampana czy mieszam wszystko rano wstaje i moge iść do ciężkiej fizycznej pracy i nie mam z tym żadnego problemu. To normalne? W sumie nawet nie wiem jak to jest mieć kaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cervantes006: To nie jedz przynajmniej chleba i czegokolwiek innego (paluszki, chrupki), co puchnie w żolądku, bo to wchłania alkohol i sprawia, że trawi się dłużej i więcej się wchłania. Trochę mięcha i jakieś lekkostrawne żarcie jest git.