Wpis z mikrobloga

Z ciekawości przeczytałem trochę wpisów z tagiem #roksa i przeraziła mnie skala przegrywu jaka panuje na Wykopie. Co lepsze, jest wiele Mirków którzy piszą, że wolą się kochać z "profesjonalistką" bo nie marudzi, a o zwykłe #rozowepaski trzeba się starać i się obrażają czasami. Takie Mirki robią z siebie takich kozaków, że oni są takimi MACZO, że tylko seks żadne związki xD Tak sobie to tłumaczcie, ale tak naprawdę jesteście przegrywami którzy nie potrafią sobie znaleźć różowego, a jeśli ktoś serio chce tylko #seks bez związku to też nie trzeba za to płacić, wystarczy pójść do klubu czy cokolwiek innego niż siedzenie w piwnicy. No, ale jak się jest piwniczanem to można tylko liczyć na #!$%@? z Roksy.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #niebieskiepaski
  • 62
Za to ty jesteś takim maczo bo wychodzisz codziennie do klubów i ruchasz jakieś losowe loszki które wystarczająco wypiły by dać się #!$%@?ć, a w ogóle jak się nie ruchałeś po 18tce to jesteś przegryw i zabij sie, moczenie w różowych z klubów to jedyny wyznacznik jakości życia


Nie wiem czy potrafisz czytać ze zrozumieniem, ale napisałem że do klubów czy na imprezy chodzę się pobawić ze znajomymi, a nie zaliczać dziewoje,
@aloszkaniechbedzie Sorry, ale nie zrozumiałaś chciałem pisać normalnie a wpadłem w slang wypokowych maczo-ruchaczo

No ale w sumie o co masz ból dupy? Czemu aż tak wkurza Cię to, że jakieś randomy z neta chodzą na roksy? Tak na dobrą sprawę to powinieneś im wręcz podziękować, bo dzięki temu więcej "normalnych" panien dla Ciebie XD Czy coś


@HrabiaTruposz: Dlaczgo nie rozumiecie co chcę przekazać... nie wkurzają mnie ruchacze dziwek bo to
NIE CHCE MI SIĘ WSZYSTKIM ODPOWIADAĆ, WIĘC REASUMUJĄC NIE MAM NIC DO RUCHANIA DZIWEK, MASZ POTRZEBĘ IDŹ - TYLKO PROSZĘ O JEDNO... NIE WCHODŹ PÓŹNIEJ NA WYKOP I NIE PISZ O TYM JAKIM JESTEŚ RUCHADŁEM ZAJEBISTYM I, ŻE KAŻDA JEST TWOJA BO POWIEM CI W TAJEMNICY MOŻE, ŻE TE Z ROKSY SĄ KAŻDEGO KTO MA 100-300 ZŁOTYCH POLSKICH.

amenT.
@ajaracki: co ty #!$%@??
przywaliłeś się do typa bo co go interesuje wpis jak nie zgadza się z tobą (beka z ciebie xD szukasz tylko poklasku i okazji do pompowania sobie ego) a sam robisz coś takiego, przywalając się do innego wpisu
nie #!$%@? nie widze różnicy nie dowartościowuje się tak jak ty i na pewno nikogo nie oceniam szczególnie jeśli mówimy tu o najstarszym zawodzie świata, niech sobie istnieją i
@ajaracki: Chyba trochę przesadzasz, pobieżnie przejrzałem tag #roksa i żadnego "szpanowania" ruchaniem prostytutek nie zauważyłem, raczej pytania typu czy wychodzić spod prysznica na waleta czy w ręczniku (xD), jak wygląda sprawa z chorobami wenerycznymi itp. Wczoraj tylko jakaś zielonka zaczęła opowiadać o swoich przygodach z roksami, chociaż nie wiem ile w tym było chęci zaszpanowania...
miałem okazję spróbować seksu ze swoją kobietą i prostytutką


@Asdasiq: Dla normalnego faceta to jest tak normalne, że nie pisze o takich rzeczach na wykopie, ale jak widać przegrywy muszą podkreślić na każdym kroku fakt zamoczenia. Chryste, biednyś.
@ajaracki: Ty w ogóle się nie odnosisz do rzeczy, które do Ciebie pisze. Jak to mawiał klasyk jesteś najprawdopodobniej #!$%@?ęty albo bardzo głupi. xD

Na #!$%@? w ogóle popełniłeś ten wpis? Przecież oczywiste, że próbujesz wywyższyć się nad hehe wykopkami co chodza na #!$%@?, żeby zaznaczyć jaki to z Ciebie chłodny, czarujący hertbrejker. XD

A skoro nie widzisz różnicy pomiędzy seksem ze swoją kobietą a z prostytutką gdzie nie bierzesz do
Na #!$%@? w ogóle popełniłeś ten wpis? Przecież oczywiste, że próbujesz wywyższyć się nad hehe wykopkami co chodza na #!$%@?, żeby zaznaczyć jaki to z Ciebie chłodny, czarujący hertbrejker. XD


Ty masz coś z głową, albo nie potrafisz czytać - kolejny który pisze to samo xD Jeśli to tak odbierasz to fajnie, no jestes przegrywem to już ustalilismy.

A skoro nie widzisz różnicy pomiędzy seksem ze swoją kobietą a z prostytutką gdzie
@ajaracki: Kompletnie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Tryhard na Twoje pseudo inteligenckie postulaty jest tak intensywny, że nawet nie potrafisz napisać sensownego kontrargumentu. Jak już wspominałem nie mamy o czym gadać smyku, może będziemy mogli porozmawiać na podobnym poziomie jak Ci jajka obrosną.

Szkoda mi Twojej przyszłej dziewoji... Oh wait... Przecież to się nie wydarzy, jesteś tylko sfrustrowanym nastolatkiem z gimnazjum uzewnętrzniającym swój ból dupy spowodowany ruchającymi użytkownikami wypoku z drugiego
Pobierz Asdasiq - @ajaracki: Kompletnie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Tryhard na Twoj...
źródło: comment_oMNHuym2Qtc263Oh6RCeF7hoFIj54Rwa.jpg
@ajaracki: HAHAHAHAHAHA NO TO ZAORANE SEBEK! XD
HEHE TY TO JESTEŚ.

Teraz to #!$%@?łeś. Polemika na najwyższym poziomie. Powaliłeś mnie siłą swojego argumetu. Widzę, że jesteś #!$%@? nie tylko mentalnie. xD

Prosiłem Cię, żebyś już do mnie nie pisał. Znajdź sobie kolegów na #nofapchallenge bo nie mam zamiaru tracić czasu na czytanie #!$%@? 15 letniego biało rycerza. xD
HAHAHAHAHAHA NO TO ZAORANE SEBEK! XD

HEHE TY TO JESTEŚ.

Teraz to #!$%@?łeś. Polemika na najwyższym poziomie. Powaliłeś mnie siłą swojego argumetu. Widzę, że jesteś #!$%@? nie tylko mentalnie. xD

Prosiłem Cię, żebyś już do mnie nie pisał. Znajdź sobie kolegów na #nofapchallenge bo nie mam zamiaru tracić czasu na czytanie #!$%@? 15 letniego biało rycerza. xD


@Asdasiq: Nadal czekam na Twoje rzekome argumenty, bo nie spieszysz się jakoś z zacytowanie
Może nie będzie to stricte argument ale doskonale widać jak chcę poprzeć postawioną przez siebię tezę a Ty przylatujesz rzucasz gównem w losowym kierunku i odlatujesz zadowolony dalej. Jak ten gołąb szachista co #!$%@? szachy, nasra na szachownice i dumnie odlatuje myśląc, że wygrał. xD

Dla normalnego faceta to jest tak normalne, że nie pisze o takich rzeczach na wykopie, ale jak widać przegrywy muszą podkreślić na każdym kroku fakt zamoczenia. Chryste,
jest różnica między pójść z laską z roksy, której płacisz za pro usługę a lasce w związku, która mydli Ci oczy o swojej miłości do Ciebie, ciągnie kasę niczym czarna dziura a mimo wszystko i tak puka ją ktoś inny.


@TaoMachine: trzeba też wziąć pod uwagę, że taka "laska w związku" może Cię naprawdę kochać, nie zdradzać Cię, nie ciągnąć od Ciebie kasy i możecie być w tym związku szczęśliwi. (
Nie zawołałeś mnie cwaniaku.

próbujesz wywyższyć się nad hehe wykopkami co chodza na #!$%@?, żeby zaznaczyć jaki to z Ciebie chłodny, czarujący hertbrejker.


@Asdasiq: Na to była moja odp. "Ty masz coś z głową, albo nie potrafisz czytać - kolejny który pisze to samo"

Więcej ni chce mi sie czytac twojego rpzegrywowego #!$%@? xD

trzeba też wziąć pod uwagę, że taka "laska w związku" może Cię naprawdę kochać, nie zdradzać Cię,