Wpis z mikrobloga

Z ciekawości przeczytałem trochę wpisów z tagiem #roksa i przeraziła mnie skala przegrywu jaka panuje na Wykopie. Co lepsze, jest wiele Mirków którzy piszą, że wolą się kochać z "profesjonalistką" bo nie marudzi, a o zwykłe #rozowepaski trzeba się starać i się obrażają czasami. Takie Mirki robią z siebie takich kozaków, że oni są takimi MACZO, że tylko seks żadne związki xD Tak sobie to tłumaczcie, ale tak naprawdę jesteście przegrywami którzy nie potrafią sobie znaleźć różowego, a jeśli ktoś serio chce tylko #seks bez związku to też nie trzeba za to płacić, wystarczy pójść do klubu czy cokolwiek innego niż siedzenie w piwnicy. No, ale jak się jest piwniczanem to można tylko liczyć na #!$%@? z Roksy.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #niebieskiepaski
  • 62
No i pójdziesz do tego klubu i co? Tam w kiblu będziesz próbował wyruchać? Jak kabiny nie są zamykane i często ochrona sprawdza. A jak ją poznasz w klubie, to poteom i tak może być ciężko ją namówić na seksy, bo może ona woli popić i potańczyć i mieć nadzieję na znalezienie lepszego niż seks.


@Antybabilonia: Jak masz tak debilne pytania i problemy to może idź na #!$%@? lepiej xD Ty
@ajaracki: a po #!$%@? sobie komplikować życie laskami z klubu i potem się martwić czy miała 16 lat czy nie to po pierwsze. Po drugie dobra dziwka jest czystsza od takiej lambadziary z klubu. Po trzecie to że jakaś małolata wypnie dupe nie znaczy że to będzie dobry seks. U dziwki przynajmniej wiadomo za co się płaci. Masz full service. Wszystko czego dusza zapragnie. Od razu widać że jesteś z tych
a po #!$%@? sobie komplikować życie laskami z klubu i potem się martwić czy miała 16 lat czy nie to po pierwsze. Po drugie dobra dziwka jest czystsza od takiej lambadziary z klubu. Po trzecie to że jakaś małolata wypnie dupe nie znaczy że to będzie dobry seks. U dziwki przynajmniej wiadomo za co się płaci. Masz full service. Wszystko czego dusza zapragnie.


Podałem tylko przykład z tym klubem, ogarnij się i
@ajaracki: oczywiście że wolę być sam. Od nikogo nie jestem zależny. Spełniam swoje pasje i rozwijam zainteresowania. A ty siedź i płacz że ktoś wydaje miesięcznie na dziwki więcej niż wynosi twoja miesięczna rata za mieszkanie xD i do tego jest szczęśliwy i spełniony ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kto tu jest przegrywem ? Ja który za nic na świecie nie zamieniłbym swojego życia na inne czy
oczywiście że wolę być sam. Od nikogo nie jestem zależny. Spełniam swoje pasje i rozwijam zainteresowania. A ty siedź i płacz że ktoś wydaje miesięcznie na dziwki więcej niż wynosi twoja miesięczna rata za mieszkanie xD i do tego jest szczęśliwy i spełniony ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kto tu jest przegrywem ? Ja który za nic na świecie nie zamieniłbym swojego życia na inne czy ty który
@ajaracki:
Od razu mówie, że nie chodzę na dziwki i nigdy w życiu nie korzystałem z ich usług, ale jeżeli popatrzeć na to bardziej obiektywnie to dochodze do poniższych konkluzji:
1. Mając różowego też musisz płacić i ją gdzieś zabierać itp itd
2. Mając różowego też nie wiesz ile miała partnerów seksualnych lub czy ma jakaś chorobę
3. Przeciętnego piwniczanina nie stać na dziwkę
4. Tak, dziwka wychodzi taniej XD i
1. Mając różowego też musisz płacić i ją gdzieś zabierać itp itd


Czyli jesteś z dziewczyną tylko po to żeby ją ruchać, a ona z Tobą tylko po to żeby ją gdzieś zabierać? Biednyś.

2. Mając różowego też nie wiesz ile miała partnerów seksualnych lub czy ma jakaś chorobę


Ale aktualnie póki z nią jesteś i nie jesteś jeleniem, kocha się tylko z Tobą i może Cię to zdziwi śmiem odważnie twierdzić,
@ajaracki: jest różnica między pójść z laską z roksy, której płacisz za pro usługę a lasce w związku, która mydli Ci oczy o swojej miłości do Ciebie, ciągnie kasę niczym czarna dziura a mimo wszystko i tak puka ją ktoś inny.

Taka z Roksy to taniej wychodzi, jeżeli ktoś patrzy z punktu widzenia portfela no i wiesz jaki jest stan rzeczy od samego początku, bez ściemy. ( ͡° ͜ʖ
żadna mnie nie zdradziła jeszcze i nie mydliła oczu.


@TaoMachine: No tak bo te z Roksy są wierne... przynajmniej przez godzinę tygodniowo xD

jesteś przegrywem który nie potrafi wyrwać dupy i wmawia sobie, że jest Panem życia bo rucha jakąś #!$%@? która dla hajsu robi to z każdym.

To nie tak, że Ty nie chcesz - Ty nei ptorafisz wyrwać dupy, więc idziesz do #!$%@? która za hajs bez wyrywania CI
Jak Cię wpis nie interesuje to po #!$%@? się odzywasz?


@ajaracki: równie dobrze można to o tobie napisać, pieniaczu
jeśli nie interesuje cię temat chodzenia na dziwki to o co masz ból dupy? po co się produkujesz?
na #!$%@? się odzywasz?
@ajaracki: Za to ty jesteś takim maczo bo wychodzisz codziennie do klubów i ruchasz jakieś losowe loszki które wystarczająco wypiły by dać się #!$%@?ć, a w ogóle jak się nie ruchałeś po 18tce to jesteś przegryw i zabij sie, moczenie w różowych z klubów to jedyny wyznacznik jakości życia xD
Myślę, że jakbyś rzeczywiście był takim królem życia to miałbyś #!$%@? na to co ludzie pod tym tagiem robią. Stać go