Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #szczecin

Czasami mam wrażenie że baby po prostu nie myślą. No po prostu #!$%@? nie myślą.
Dziś byłem na balkonie, z balkonu widok na osiedlowy parking.
Idzie loszka 7/10 do auta z mężem, mąż mówi że musi wrócić bo czegoś zapomniał. (mózgu chyba z tego co słyszałem)
Niebieski do niej krzyknął żeby ona sprawdziła stan oleju bo coś tam im cieknie ostatnio.
Loszka odkrzyknęła że dobra "już ogarniam"
No i patrzę z balkonu, brakowało mi tylko popcornu.
-Loszka otwiera auto, ODPALA JE,
-Podnosi maskę, wyciąga bagnet, myje go chusteczką ( ͡° ʖ̯ ͡°) po czym wkłada w gniazdo i jeszcze raz wyciąga sprawdzając stan oleju.
-"O #!$%@?" odparła, jest za dużo, SEBASTIAN WLAŁEŚ ZA DUŻO OLEJU.
-Sebix jebnął się w czoło i coś jej tam tłumaczy, ona biegnie i gasi auto, sprawdzają dalej....

Tak patrzałem na wytapetowaną Karynę i zastanawiam się co ma więcej punktów IQ, one czy ten olej w tym silniku GOLFA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz HaDwaO - #logikarozowychpaskow #szczecin 

Czasami mam wrażenie że baby po prostu n...
źródło: comment_8xa5gCub6ZRZwfvCMWLP0KOcSWGKqXct.jpg
  • 14
@HaDwaO: ale o czym ty do mnie piszesz? Czy to ja popełniłam ten błąd? :D I czemu laska miałaby niby mówić "jestem kretynem! Zrobiłam to źle!" - przecież sam napisałeś, że jej koleś później wytłumaczył, więc pewnie na drugi raz zrobi to poprawnie.

@wysuszony: wiem, że jest, ale ja np. byłam w takiej sytuacji, że nie miałam auta przez 6 lat od zdania mojego egzaminu. Ja sobie wiedzę odświeżyłam jak
Może dawno zdawała prawo jazdy, może nie jeździ autem i zapomniała jak to się robi. To nie jest brak ogarnięcia, tylko brak odświeżania wiedzy.


@no_i_w_ogle: Co ma do tego wiedza? Wystarczy kojarzyc podstawowe fakty.
@no_i_w_ogle: Rozszerzalnosc temperaturowa cial na przyklad. Ludzi ktorzy jakims cudem jeszcze o niej nie wiedza, uczy sie o tym w gimnazjum.
Rozumiem, ze mozna nie miec pojecia o fizyce kwantowej, ale nie miec pojecia o zjawisku, ktore juz sredniobystre pieciolatki samodzielnie potrafia zaobserwowac?