Wpis z mikrobloga

Już jutro Parada Równości w Warszawie! Z tej okazji organizowane jest wykopowe wyjście :) Póki co są już 2 osoby. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam do napisania wiadomości do @mywu Wyjście jest jak najbardziej #heterofriendly :)

Info z paradarownosci.eu:
– spodziewamy się nawet 35.000 ludzi na sobotniej Paradzie Równości,
– towarzyszyć im będzie aż 12 pojazdów i 23 wielkie banery,
– aż 36 przedstawicielstw dyplomatycznych wsparło nas listem otwartym,
– na platformie organizacji pozarządowych pojawią się aż 22 organizacje,
– maszerują i jadą z nami aż 4 partie polityczne,
– na Plaży Równości w La Playa pojawią się artystki i artyści z 5 krajów,
- po raz pierwszy na Paradzie Równości pojawią się firmy, m.in. Google Polska i Accenture.

Pobierz
źródło: comment_wfDIlrWEtAowyqLJuZvjanN0IJTB8HmY.jpg
  • 116
@artpop: Kij ma zawsze dwa końce, nie bez powodu manifestujecie wiedząc iż duża cześć społeczeństwa tego nie popiera. Protestuję bo mogę postawie na swoim... Sam mam znajomych "w temacie" którzy nie popierają tego typu marszy jak sami twierdzą społeczeństwo potrzebuję czasu by się do pewnych rzeczy przyzwyczaić, więc po co prowokować.
@artpop: Macie oczywiście jakąś obstawe policyjną? Nie wiadomo ze amebom z onru wpadnie do pato łba. To będzie normalny marsz czy raczej jeden z tych których jednak nie szanuję czyli przebieranki, kutangi itd?
@artpop: Co do tego podpunktu z przemocą na zwierzętach, to ja to postrzegam jako półśrodek ludzi niezdecydowanych i słabszych. Czy jest ktoś, kto walczy o to, by spożywanie mięsa zostało zakazane? Można coś takiego w jakiś sposób wesprzeć czy to zbyt kontrowersyjne?