Wpis z mikrobloga

Już jutro Parada Równości w Warszawie! Z tej okazji organizowane jest wykopowe wyjście :) Póki co są już 2 osoby. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam do napisania wiadomości do @mywu Wyjście jest jak najbardziej #heterofriendly :)

Info z paradarownosci.eu:
– spodziewamy się nawet 35.000 ludzi na sobotniej Paradzie Równości,
– towarzyszyć im będzie aż 12 pojazdów i 23 wielkie banery,
– aż 36 przedstawicielstw dyplomatycznych wsparło nas listem otwartym,
– na platformie organizacji pozarządowych pojawią się aż 22 organizacje,
– maszerują i jadą z nami aż 4 partie polityczne,
– na Plaży Równości w La Playa pojawią się artystki i artyści z 5 krajów,
- po raz pierwszy na Paradzie Równości pojawią się firmy, m.in. Google Polska i Accenture.

Pobierz artpop - Już jutro Parada Równości w Warszawie! Z tej okazji organizowane jest wykopo...
źródło: comment_wfDIlrWEtAowyqLJuZvjanN0IJTB8HmY.jpg
  • 116
@artpop: Skisłem z 'neutralnej światopoglądowo edukacji' oraz związków partnerskich. Nie powinno być żadnych związków partnerskich ani małżeństw państwowych, dlaczego nie domagacie się ich likwidacji tylko zwiększania biurokracji i niewolniczego myślenia? Nie ma czegoś takiego jak neutralna światopoglądowo edukacja, a podpinanie pod wasz marsz praw zwierząt czy niepełnosprawnych to zagrywka pod publiczkę, że to nie jest tylko marsz LGBT ale też innych wykluczonych grup. I jak tu pozytywnie odnosić się do marszu
@artpop: Jeśli parada obędzie się bez ludzi ubranych i zachowujących się jak na "marszu szmat" to nie mam nic przeciwko, bądź co bądź należą wam się legalne związki i akceptacja społeczna.
Problem polega na tym że sami wykreowaliście sobie wizerunek dewiantów mam tu na myśli półnagie kobiety na wielu marszach lgbt, lub panią która chwali się aborcją tak jakby to był powód do dumy itp.. Sądzę że zmierzając w tym kierunku
@CrtZ: Nie potrzeba mi linków do rzeczy które głoszą nieprawde. Daje pierwszy lepszy przykład jest matka, kobiety są niestabilne emocjonalnie, a dziecko się tego uczy i pozniej ma problemy emocjonalne, bo nie ma ojca ktory by nauczył te dziecko panowac nad tymi emocjami. Pierwszy lepszy przykład, nauka, natura stoi po mojej stronie. Przestańcie krzywdzić innych swoimi dewiacjami i zboczeniami
@Helsantonio_Montes:
1. Neguj naukowe badania bo nie zgadzają się z tym co ci się wydaje
2. Podawaj przykład możliwy do wystąpienia w każdym środowisku jako zarzut dla homoseksualistów
3. Nie dopuszczaj do siebie myśli, że ludzie których styl życia Ci się nie podoba mogą być świetnymi rodzicami
4. Wyzywaj tych ludzi
.
.
.
5. Gratulacje! Twoje wymysły są teraz kompletnie nic nie warte xD