Wpis z mikrobloga

Znajdź telefon
Stwierdź że oddasz, bo sam byś chciał żeby ktoś ci oddał jak zgubisz
Szukaj właściciela na FB bo z twojej okolicy i go kojarzysz
Po godzinie szukania wśród znajomych znajomych znalazłeś
Napisz że oddasz jak wrócisz z treningu
Nie ma go
Trzymaj cały czas telefon, może nie ma dostępu do FB
Odczytał
Przekaż telefon po około tygodniu
Nie usłysz pieprzonego dziękuję

Ostatni raz...
#truestory ##!$%@?
  • 18
@Exende: ja na uczelni znalazłem kiedyś laptopa (laska zostawiła w szatni) napisałem karteczkę, podałem nr telefonu i poszedłem na zakupy. Zadzwoniła po 30min, nie byłem w stanie jej wytłumaczyć gdzie jestem, więc z zakupami i laptopem (daleko w sumie nie było) poszedłem na uczelnie. Jak chciałem jakoś zweryfikować czy to jej (spytałem, co jest w torbie) to wpierw się głupio zaśmiała. Jak powiedziałem że nie żartuję, to z łaską powiedziała co
@Exende: Mój ojciec zgubił pewnego dnia telefon. Tego samego dnia zadzwonił ktoś na domowy mówiąc, że znalazł ten telefon i chętnie go odda. 5 minut później spotkałem gościa, odebrałem telefon i wcisnąłem mu 20zł w podzięce. Tak to się załatwia ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Exende: kiedyś zostawiłem na stacji portfel i dostałem go po tygodniu listem. Gość dodał do listu karteczkę z nr telefonu gdyby coś sie nie zgadzało. Zadzwoniłem umówiłem sie z nim niedaleko jego domu i wręczyłem 0,5 l. Myślał ze miałem jakieś pretensje. A z prezentu sie ucieszył. Nawet jakby zabrał cały hajs z tego portfela to i tak bym mu dał tą flaszkę bo więcej by mnie kosztowało wyrabianie nowych dokumentów
@Exende ja z gdyni (na wykopiwo znalazlam..) telefon wiozlam do glogowa, swinoujscia i znowu do glogowa zeby jak goscia znajde od razu wyslac... przez tmobile skontaktowalam sie z wlascicielem.. obiecywal ze zwroci koszty przesylki i dorzuci cos w podziece.. po wysylce sluch zaginal xd
@Exende Ja to całe życie trafiam na ludzi-#!$%@?. W ciągu 2-ch lat zgubiłem 16 telefonów, żadnego nikt nie oddał (Chociaż niektóre zgubione cegły były mniej warte od środków na karcie tel.XD)