Wpis z mikrobloga

E, mądralo z osiedla zamkniętego. Jak już postanowiłeś wespół z innymi zawłaszczyć sobie część przestrzeni miejskiej to nie wyłaź na zewnątrz bo to tylko w-----a. Auta parkuj wyłącznie w swojej bezpiecznej przystani. Na spacerki krąż po swoim zabetonowanym podwórku i tam też niech srają twoje psy. Zbudujcie tam sobie parki, place zabaw, sklepy i p-----------e operę jeszcze do tego. Wszystko to zepnijcie wysokim murem z wieżyczkami na których będą stali Niemcy z karabinami.
#miasto #budownictwo #boldupy #architektura
denerwujesie - E, mądralo z osiedla zamkniętego. Jak już postanowiłeś wespół z innymi...

źródło: comment_ujE3oPFEKdzG83aFohmaAuagh14kadbC.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

E, mądralo z osiedla zamkniętego. Jak już postanowiłeś wespół z innymi zawłaszczyć sobie część przestrzeni miejskiej to nie wyłaź na zewnątrz bo to tylko w-----a.


@denerwujesie: ukradli ci twoja prywatna ziemie? Nie? To kup sobie i tez sobie ogrodz
  • Odpowiedz
@denerwujesie: oj chyba kolega blokers ma ból d--y ze nie moze przy nowoczesnej architekturze browarka z ziomkami skonsumować, troche popluć i zaśmiecić słonecznikiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mieszkanie moich znajomych. Zamknięte osiedle w takim sensie, że nie ma płotu, ale na teren osiedla nie wejdziesz (jest tam plac zabaw itd.) - cos na kształt litery 'U'. Na zewnątrz pomalowane ściany, g*wna. W środku - kulturka. Ja też oglądam mieszkania i tylko ogrodzone. Mieszkałem dość długo w kamienicy, aby doświadczyć życia z klasą niepracującą. W dupie mam urbanistykę. Ja chce spokojnie wrócić do domu, mieć zadbane podwórko bez krzyków, bez
  • Odpowiedz
@denerwujesie: wykopki w większości nie potrafią patrzeć dalej, niż poza czubek własnego nosa. O tym, jak ruch samochodowy, urban sprawl czy grodzone osiedla niszczą miasta i urbanistykę, całe książki napisano. Ale taka mentalność - im dalej na wschód, tym więcej osiedli grodzonych, tym większa tendencja do parawanów na plaży i tak dalej i tak dalej. Moje - nie ruszać. Kiedyś dorośniecie, może coś zrozumiecie, może pojedziecie do cywilizowanych krajów i
  • Odpowiedz
@FightMaker: U mnie rower od 4 lat stoi nieprzypięty obok klatki, jak sąsiad przerysuje mi auto to od razu wsadza kartkę z danymi za wycieraczkę bo i tak go sprawdzę na kamerze więc nie ma sensu tego przedłużać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz