Wpis z mikrobloga

E, mądralo z osiedla zamkniętego. Jak już postanowiłeś wespół z innymi zawłaszczyć sobie część przestrzeni miejskiej to nie wyłaź na zewnątrz bo to tylko #!$%@?. Auta parkuj wyłącznie w swojej bezpiecznej przystani. Na spacerki krąż po swoim zabetonowanym podwórku i tam też niech srają twoje psy. Zbudujcie tam sobie parki, place zabaw, sklepy i #!$%@? operę jeszcze do tego. Wszystko to zepnijcie wysokim murem z wieżyczkami na których będą stali Niemcy z karabinami.
#miasto #budownictwo #boldupy #architektura
denerwujesie - E, mądralo z osiedla zamkniętego. Jak już postanowiłeś wespół z innymi...

źródło: comment_ujE3oPFEKdzG83aFohmaAuagh14kadbC.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
@denerwujesie: Komfort mieszkania to kwestia indywidualna. Chcesz takie warunki - se kup. Nie chcesz to nie patrz. Każda inna kwestia to w sumie #!$%@? powinna Cię interesować. A jak dupa boli to posmaruj..
  • Odpowiedz
@i_love_poland: Rzeczywiście, mieszkanie na osiedlu zamkniętym to szczyt statusu społecznego, luksus #!$%@? dla wybranego procenta narodu :-D
@damian_co_dalej: No tak, wszędzie ci mityczni menele. A z psem można przecież wyjść i nasrać w parku obok.
@koorekk: Miasto powinno być czymś więcej niż samowolką deweloperów. Termin urbanistyka coś ci mówi?

Jestem #!$%@? bo budują tych osiedli jak #!$%@?, przejść, ani przejechać nie można. Wszystko na
denerwujesie - @ilovepoland: Rzeczywiście, mieszkanie na osiedlu zamkniętym to szczyt...

źródło: comment_bwBj1iQsuXTZ1d2iU84bUJz4kYVCofuy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@denerwujesie: No tak. Ale w tym artykule z tego co widzę to największy odsetek właśnie takich zamkniętych osiedli to Stolica a potem długo długo nic.

U mnie we wrocku tyle tego nie ma. Nie zmienia to faktu, że pewnie będzie. Wniosek wyciągam z tego, że sam mieszkałem teraz na blokowisku na którym było od #!$%@? meneli, były zaszczane klatki, były sytuacje dzięki którym po moją kobitkę na przystanek każdorazowo musiałem
  • Odpowiedz
@IzraelJuzNieFrunie:
To nie jest sposób walki z patologią.
To jest sposób dla kogoś kogo stać i ma #!$%@? w to co patola robi.

Edit.: uzupełniając moją odpowiedź wyżej. Izolowałbym się głównie dla dobra i bezpieczeństwa dzieciaków i kobiety.
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: @koorekk: mnie wpienia (a teraz wynajmuje na takim osiedlu), że musze okrążać całe ogrodzenie żeby dojść do bloku. A jak ktoś myśli, że patola z zewnątrz nie może wejść, to niestety nie - właśnie nam wymalowali całą klatkę wewnątrz szprejem. Troche takie fałszywe poczucie bezpieczeństwa
  • Odpowiedz
@petrodolan: Ja za to muszę okrążać od zewnątrz. Widzę, że to jest sytuacja w której każdy wygrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo będziemy zdrowsi.
@koorekk: Naprawdę? Ja myślałem, że jak kogoś stać to sobie buduje chałupę pod miastem, albo na nie tak silnie zurbanizowanych terenach.
Widzę, że ogrodzone mieszkanko to jest wasz majestat, wasza godność. Robota w korporacji i mieszkanie z ogrodzeniem. To wy
  • Odpowiedz