Wpis z mikrobloga

Co się właśnie o------o XD Dziś mam wracać do Polski. Bus miał się zjawić o godzinie 4 pod wskazanym adresem aby mnie odebrać. Od 4 próbuje nawiązać jakikolwiek kontakt z kierowcą busa, bezskutecznie. Napisałam nie dawno do biura tego janusztrans że nie mogę skontaktować się z kierowcą busa XD po chwili kierowca napisał SMS, że będzie po południu. Ja p------e, pół nocy psu w dupe
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kotekcegla: dzwoniłem o 20, mówił że będzie na 22, o 22, że na 02, 03 w nocy, jak go nie było poszedłem spać, obudziłem się o 6, zadzwoniłem to mówił, że będzie koło 9,10 i był na szczęście. Więcej z nimi nie jade
  • Odpowiedz
@Dork: Ja się zastanawiam czy odwołać czy dzwonić ok. 8 do szefa z morda i powiedzieć że płacę pół ceny za to oczekiwanie i robienie pod górkę, tym bardziej że jak idiotka pytałam tych kierowców a oni nagle sobie zmieniają czas przyjazdu..
  • Odpowiedz
@kotekcegla o mnie kiedyś z zapomnieli, na następny dzień pojechałem, w nocy przesiadka, jak się później okazało do busa innej firmy z kierowcą któremu niemiecka policja 2h wcześniej zabrała prawko
  • Odpowiedz
@kotekcegla: chcialo sie oszczedzic i pojechac jak najtaniej to sie cierpliwie czeka na janusza :). Mozesz powiedziec, ze zaplacisz polowe. Ja na ich miejscu powiedzialbym; s--------j ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na tym polega januszowy biznes, ze zawsze sie znajdzie ktos naiwny co zaplaci i zgodzi sie na takie warunki, bo tanio. PANI, TANIO :)
  • Odpowiedz
@kotekcegla: chyba pierwszy raz z busami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo u nich to norma.
kiedyś znowu kierowcy przyjechali pi ludzi i się okazało że oni następnego dnia idą do pracy jeszcze na cały dzień i musieli na nich czekać XD
  • Odpowiedz