Wpis z mikrobloga

#chwalesie #pokazauto

Chcę się pochwalić pojazdem, który zaprojektowałem i zbudowaliśmy go w ramach koła naukowego na zawody Shell Eco Marathon ze znajomymi. W dniach 13-15 maja zespół był na zawodach we francuskim Le Mans na zawodach "treningowych", nasz debiut. Udało się uzyskać bardzo satysfakcjonujący wynik 280 km/kWh ( ͡ ͜ʖ ͡) co poskutkowało tym, że sporo mediów zainteresowało się naszym pojazdem. ( ͡º ͜ʖ͡º) Oglądajcie jutro Pytanie na Śniadanie w TVP2 ( ͡ ͜ʖ ͡) A za rok będziemy atakować zawody główne, czyli Shell Eco Marathon Europe 2017.

https://www.youtube.com/watch?v=I-gQ6ezirQk - wideo promocyjne naszego zespołu ()
Pobierz yoda90 - #chwalesie #pokazauto 

Chcę się pochwalić pojazdem, który zaprojektowałem...
źródło: comment_EyvL5c3hfT9wFXWd8fz4ldA3FXkYdrEx.jpg
  • 45
@yoda90: Tak myślałem skąd znam ten 301 numerek, a to ten gruchot z parteru obok napędów ( ͡ ͜ʖ ͡) Z tym zaprojektował to trochę przesadziłeś konstrukcja przerobiona jest, nawet znacząco, ale niech będzie łapcie plusa.
Filipek dalej w tym siedzi, nadal "robotę" ma dla ludzi popeliniarz xD ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Dezynwoltura: jaka przerobiona konstrukcja? WTF? Z Filipkiem i Elvikiem nie mamy nic wspólnego () Sam rozpoczynałem ten projekt nieco ponad 2 lata temu i całą konstrukcję zaprojektowaliśmy od zera zapewniam.