Wpis z mikrobloga

tldr; dziecko robi laptopa z pudełka po butach - dostaje iPhona z banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hej Mireczki!
Pamiętacie wpis http://www.wykop.pl/wpis/17677471/moj-syn-zrobil-sobie-laptopa-pokaz-spoiler-heheszk/ ?
Chwaliłem się tam, że mój syn zrobił laptopa z pudełka po butach i ktoś tam przypadkiem odkrył, że Tomek umieścił iPKO w zakładce przeglądarki na tym "laptopie".

Otóż odezwał się później do mnie @EkspertPKO i zaproponował, że wierny klient (Tomek, mój syn) dostanie od banku jakiś upominek. Po kliku mailach i rozmowach telefonicznych Pan Roman (bardzo miły gość) zaproponował spotkanie w oddziale banku PKO w naszym mieście #lomza aby te upominki mu przekazać i zrobić kilka fotek. Spotkanie miało miejsce właśnie dzisiaj o godzinie 9. Tomek poza torbą gadżetów dla siebie oraz drugą torbą dla brata dostał nowiutkiego iPhone'a 5. Wiedziałem co dostanie, ale do końca trzymałem go w niepewności, żeby się bardziej ucieszył ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pośmieszkowaliśmy trochę z dyrektorem oddziału i ogólnie było bardzo miło. No i #takasytuacja

#truestory #coolstory trochę #pokazmorde
Pobierz fuuYeah - tldr; dziecko robi laptopa z pudełka po butach - dostaje iPhona z banku ( ͡...
źródło: comment_i1UMtZCPRq21ool09BXE5SopFUVzqD9D.jpg
  • 137
@fuuYeah: Szanuję za akcję PRową, ale jak zaczynałem studia (2-3 lata temu), to bankomat Euronetu ukradł mi 100zł i administrator urządzenia odesłał mnie do mojego (tego samego, który odpowiada za akcję z udziałem OPa), w celu złożenia reklamacji, która nie została uznana. Niby "tylko" 100zł, ale dla studenta to spora kwota i nie mam podstaw, by uważać, że ta instytucja zadba w przyszłości o moje finanse, skoro nie potrafi przyznać klientowi
@EkspertPKO: od 15 lat mam styczność z waszym bankiem i po raz pierwszy jestem z tego dumny. Byłbym wciąż dumny gdybyście dawali kredyt mieszkaniowy w złotówkach na procencie tych idiotów frankowiczów (idiotów bo płaczą o dofinansowanie z moich pieniędzy) i gdybyście usprawnili szybkość obsługi (na 18 tys miasto, 2 stanowiska i ponad godzinę czekania). Szacun za akcję. A ja jeszcze tylko 5 lat i dom jest mój ( ͡º ͜
@Furbo: A po co Ci konto "studenckie"? Ja od jakiś 5 lat (czyli również w czasie studiów) korzystam z konta w mBanku i jedyny wymóg jaki muszę spełnić to zrobić zakupy kartą w miesiącu za 100 czy tam 200 złotych (nie jednorazowo a sumarycznie), wówczas nie ponoszę żadnych kosztów za kartę, prowadzenie konta, etc. Nie wiem czy do tej pory jest możliwość założenia konta na takich warunkach, wołam zatem @ZespolmBanku jako
@EkspertPKO: Korzystajac z okazji, kiedy ogarniecie bankomat w 18 oddziale PKO w Szczecinie? Chodzi o to ze znajduje sie on w pomieszczeniu ktore jest otwarte na noc i co noc nocuja tam bezdomni i wali tak ze nie da sie rano korzystac z bankomatu. Ciezko zrobic jakies wejscie, ktore byloby otwierane poprzez przeskanowanie karty czytnikiem?
@fuuYeah: @EkspertPKO: kiedyś na olimpiadzie przedmiotwej dostałem torbę gadżetów PKO. Najlepsze rzeczy ever- zamiast wciskać badziew jak inni to w torbie znalazłem skórzane notesy, pióro Pelikana warte 300 zł, książkę Taleba "Antykruchość" (polecam mocno) oraz zestaw filmów Wajdy. Super sprawa.
@EkspertPKO: Szczerze mówiąc to jestem Waszym klientem, ale trzyma mnie u Was już tylko dość tanie ubezpieczenie Cardif ( ͡º ͜ʖ͡º) Dlaczego bym odszedł? Dlatego, że mam już dość tych kolejek i braku wpłatomatu ( ) w Starogardzie Gdańskim. Miasto ma ponad 45 000 mieszkańców, a w PKO Panie siedzą tylko w dwóch okienkach (mimo, że fizycznie są cztery). Poza tym
@lpert, w naszej ofercie dostępne jest zarówno podstawowe eKonto jak i eKonto dla młodych.

Pozdrawiamy,

Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
@Shatter: @fuuYeah: Dla mnie to głupota takiemu małemu dziecku dawać telefon. Potem siedzą te dzieci z nosami w ekranach/ monitorach, psują sobie wzrok, uzależniają się, stają się agresywne, mają zaburzone relacje z rówieśnikami...