Wpis z mikrobloga

tldr; dziecko robi laptopa z pudełka po butach - dostaje iPhona z banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hej Mireczki!
Pamiętacie wpis http://www.wykop.pl/wpis/17677471/moj-syn-zrobil-sobie-laptopa-pokaz-spoiler-heheszk/ ?
Chwaliłem się tam, że mój syn zrobił laptopa z pudełka po butach i ktoś tam przypadkiem odkrył, że Tomek umieścił iPKO w zakładce przeglądarki na tym "laptopie".

Otóż odezwał się później do mnie @EkspertPKO i zaproponował, że wierny klient (Tomek, mój syn) dostanie od banku jakiś upominek. Po kliku mailach i rozmowach telefonicznych Pan Roman (bardzo miły gość) zaproponował spotkanie w oddziale banku PKO w naszym mieście #lomza aby te upominki mu przekazać i zrobić kilka fotek. Spotkanie miało miejsce właśnie dzisiaj o godzinie 9. Tomek poza torbą gadżetów dla siebie oraz drugą torbą dla brata dostał nowiutkiego iPhone'a 5. Wiedziałem co dostanie, ale do końca trzymałem go w niepewności, żeby się bardziej ucieszył ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pośmieszkowaliśmy trochę z dyrektorem oddziału i ogólnie było bardzo miło. No i #takasytuacja

#truestory #coolstory trochę #pokazmorde
fuuYeah - tldr; dziecko robi laptopa z pudełka po butach - dostaje iPhona z banku ( ͡...

źródło: comment_i1UMtZCPRq21ool09BXE5SopFUVzqD9D.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loczyn: No nie wiem, gdzie mozna kupic nowke iP5? Nie refruba z Chin? Nie mowie, ze z tym tutaj jest cos nie tak - szczegolnie ze widac na zdjeciu ze ma iOS6. Wiekszosc refrubow z Azji ma nowsze systemy (7/8/9), bo nie da sie zrobic downgrade w iPhone w zaden prosty sposob. Jesli iP5 jest nowy, nie kombinowany, to musi miec wlasnie iOS6, tak jak tutaj.
  • Odpowiedz
@loczyn: Bede dalej sie czepial, ten pierwszy to jakis totalnie nieznany sklep, ten drugi zreszta tez ale nawet masz napisane: Cena:1149,00 PLN OUTLET-REFURBISHED :P
Nadal upieram sie ze obecnie kupic faktycznie nową 5tke to juz graniczy z niemozliwym bo telefon nie jest produkowany od ponad 2.5 roku.
Jesli chodzi o ten egzemplarz konkretny, to moze został na magazynie firmowym jako niewykorzystany przydział służbówek. Nie wiem jak w PKO ale w
  • Odpowiedz
Jesli chodzi o ten egzemplarz konkretny, to moze został na magazynie firmowym jako niewykorzystany przydział służbówek. Nie wiem jak w PKO ale w wielu korpo iPhone obowiązują jako przydzielane telefony sluzbowe.


@sln7h: O to to! :P
  • Odpowiedz
@sln7h Zapewniamy, że ten egzemplarz został specjalnie kupiony na tę okazję. Pierwotnie chcieliśmy wręczyć iPhona z okazji Dnia Dziecka, ale kurier najwyraźniej rzucał aparatem, więc dotarł do nas uszkodzony (nieco inny model). Ostatecznie zamówiliśmy następny - mamy nadzieję, że spełni wszystkie wymagania naszego Wiernego Klienta.
  • Odpowiedz