Wpis z mikrobloga

Mirasy kochane znalazłem rolki, zmierzyłem stopę wyszło 265cm czyli rozmiar 41. Teraz pytanie czy powinienem kupić rozmiar 41, czy może tak jak niektórzy piszą dodać 0,5mm i kupić 42 (270cm)? Bije się z tą myślą cały czas. Pomóżcie proszę ;]

#rolki #sport #kiciochpyta #cokupic #mirasykochane
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Winters_III: jak będą troszkę za duże to mocniej dopniesz albo grubszą skarpetę włożysz :P jak będą za małe to d--a blada. ale jak Twój rozmiar to 41 i jest dostępne 41 i nie masz opcji przymierzenia to bierz 41.
  • Odpowiedz
@Winters_III: Bierz taki sam rozmiar albo kilka mm mniejszy, liner się rozbije z czasem i będą akurat, jak weźmiesz za duże to i tak się rozbije, a zacznie ci latać stopa, chyba że będziesz zakładać kilka par skarpet ;p
  • Odpowiedz
@Winters_III: ja bym kupiła 42, zawsze biorę troszkę grubsze skarpety, albo 2 pary, żeby nic nie obcierało/uciskało. Nie masz możliwości przymierzyć? Ogólnie powinno być na tyle luzu, żebyś mógł wykonać takie zgięcie kostki do przodu i nic cię nie powinno wtedy obcierać, uciskać na długości.
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: @ziel_ar: Ogolnie na codzien noszę buty rozmiar 42, ale z rolkami to tam roznie jest. Czyli brac 42 mowicie? Mierzylem stope wieczorem w grubszej skarpecie i wyszlo 265mm, ale w sumie 0,5mm luzu to chyba nie jest tak duzo, czy z czasem jak sie te rolki rozejda nie beda rozklapane jak zrobi sie z 1 cm luzu?
  • Odpowiedz
@Winters_III: jak weźmiesz większe to nie. Ja w swoich mam luzu na długość i jest ok. Gorzej jak nie będziesz miał luzu moim zdaniem - może się rozciągną, ale dopóki się rozciągną to będziesz musiał pojeździć trochę, a nie da się jeździć w za małych. Oczywiście ciężko mi się odnieść do tej konkretnej firmy - wiadomo, najlepiej zmierzyć, więc to bym Ci polecała, udanie się do sklepu i przymierzenie, ale
  • Odpowiedz