Wpis z mikrobloga

Czas na podsumowanie 1 tyg #vlcd , może kogoś to zainteresuje
Kalorie: przez pierwsze 2 dni 1200, później ok 900
Makro: b 160-180g, ww:20G, t: 20-30g
Co jem: kurczak, indyk, tuńczyk, raz wpadł łosoś, stek z rostbefu (polecam!), twaróg, serek wiejski, galaretki z napojów zero , w dupę warzyw i musztarda, czasem daję nieco tłuszczu do smażenia (mikroskopijne ilości)
Suple: kreatyna, kompleks multiwitaminowy, omega 3
Wymiary:
Wzrost: 183 cm
Bf: 20-23%
Waga: na starcie redu (30.05.2016) 91kg dziś(06.06.2016) 86,5kg
Obwody: (01.06.2016) pas: 92,5 cm, łapa: 39 cm, udo: 64cm
Obwody dziś: pas 89 cm, łąpa: 38,5 cm, udo: 64 cm
Trening wrzucałem kiedyś w jakimś poście.

Co tydzień będę aktualizował wymiary pod tagiem #redukujzrozumemigodnoscia; na koniec redukcji będzie pewnie jakieś pokażforme z przed i po.
#mikrokoksy #redukcja #silownia
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChineseMobilePhones: właśnie od ponad tyg. kretę przestałem brać bo mi się skończyła. A jak brałem to codziennie jak nie zapomniałem xD po 5g potreningowo. Szczerze mówiąc nie widziałem jakiś efektów jeżeli chodzi o jakość treningów ale miałem jakiś najtańszy monohydrat z sfd który był gratisem do białka więc nie wiem czy był legitny.
  • Odpowiedz
@ChineseMobilePhones: Aktualizuję wpisy co tydz. zachęcam do śledzenia tagu( ͡° ͜ʖ ͡°) jest ok. dużo lepiej niż w 1 i 2 tyg. Radzę sobie z głodem (po prostu mi już nie przeszkadza) nie mam napadów typu: chcę zjeść wszystko co znajduje się w lodówce. Ogarnąłem sobie całkiem smaczne posiłki i jakoś to leci. Wczoraj udało się zrobić PR w siadach w serii więc siła też nie
  • Odpowiedz
@ChineseMobilePhones: Brzuch się powoli odsłania, dużo fatu spadło też z okolic ramion i klatki. Gdyby nie to, że progres jest naprawdę widoczny to pewnie już bym dawno zrezygnował. W następnym wpisie postaram się wrzucić efekty po 4 tyg. Na koniec redukcji wrzucę pewnie zdjęcie z przed 12 miesięcy porównujące z obecną formą bo akurat pokryje się to z rokiem stażu.
  • Odpowiedz