Wpis z mikrobloga

boli dupka że polacy są zaradni?


@Sartana: Jetes zaradny niczym #!$%@? murzyn, ktory okrada sklep.

Jestes cebulakiem, biedakiem, nedznym robakiem, zalosna kreatura, ktora przynosi wstyd polsce. Natomiast na pewno nie masz - oprocz zaradnosci - honoru i godnosci. Pluje obwicie.

Trzeba cie wykastrowac, zeby przerwac ta linnie cebulackich genow i "wartosci" rodzinnych.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: tak, jeśli piszecie komuś życzenie ze śmiercią, wyzywacie od #!$%@?, to ja nie chce z takimi użytkownikami mieć nic wspólnego
tak samo ze złodziejami, dlatego @Sartana już jest zablokowany u mnie, a @el-em zgłosił go na reddicie,
po co frustrację wyładowywać w taki głupi sposób, może ktoś za takie obraźliwe rzeczy dostanie bana i na przyszłość pomyśli trochę co wypisuje o innych...
  • Odpowiedz
@PanStachZeStalowejWoli: Bo rzeczy się nazywa po imieniu. #!$%@? się nazywa #!$%@?, a złodziei złodziejami. Wykop to nie miejsce na politykę i macanki rodem z wiejskiej "NOOO PANIE ŁAPÓWKARZ I ZDRAJCA TO PRZESADA ON TYLKO SOBIE DOROBIŁ NA ZAŁATWIENIU KOLEDZE POZWOLEŃ".

Jeśli jest tak głupi by tak trollować (w co raczej nie wierzę) to niech ma jajca zbierać żniwa tego swojego "trollingu". Aha i nie pisz do mnie, że ja komuś
  • Odpowiedz
@Sartana:

przyznam że nie był to inteligentny trolling ale wy pisząc takie rzeczy jak życzenia śmierci/kastracji/kradzieży nie macie prawa uważać się za kogoś lepszego

W sytuacji gdyby obrażali cię bez żadnych dowodów może i tak, ale sam się do tego przyznałeś w bezczelnych komentarzach i domniemania niewinności w tym przypadku nie było, więc nie wiem czemu dziwisz się, że ludzie traktowali cię jak zwykłego złodzieja.

bo nie masz żadnych dowodów że brałem udział w
  • Odpowiedz