Wpis z mikrobloga

Dostałem raka, w dodatku przez samego siebie xD
Przejrzałem swojego fb, 3-4 lata wstecz, z czasów gdy byłem kucem z techbazy, poł tablicy #!$%@? memami z ONR/KNP/Korwinem, drugie pół to artykuły z niezaleznej i pikio. Boże, ale byłem pelikanem wierzącym w wolny rynek i czystą rasowo katolicką Europę xD
Całe szczęście prawactwo przechodzi z wiekiem
#neuropa #oswiadczenie
  • 70
@Antyradek: dbanie o dom, w którym mieszkasz to zdroworozsadkowe podejście. Nikt nie chce mieszkac w śmietniku. Tak więc dbanie o Ziemię lokalnie i globalnie - bo to sieć wielu zależności - to dbanie o nasz wspólny dom, jak pisze papież Franciszek w "Pochwalony bądź". Franciszek powtarza też za JP2, że pielęgnowanie i troska o Ziemię to powinność każdego chrześcijanina.
@Wotto: @czaykowski: @nadszyszkownik_kilkujadek: o czym wy gadacie xD nie trzeba być lewakiem ani zanadto oswieconym żeby słyszeć, że korwin plecie gorzej niż umysłowo chory a jego 'wyborcy' są jeszcze gorsi i oczekują jakiegoś zrywu czy coś. Sam głosowałem na niego jeszcze w tamte wakacje :@ myślę, że jak się zaczyna studia i życie z różowym albo gdzieś wtedy to nie masz czasu zajmować się takimi #!$%@? jak petycje o
Przejrzałem swojego fb, 3-4 lata wstecz, z czasów gdy byłem kucem z techbazy, poł tablicy #!$%@? memami z ONR/KNP/Korwinem, drugie pół to artykuły z niezaleznej i pikio.


@Atencyjny_Gerbil:

Drodzy Czytelnicy,

Pikio.pl to portal opiniotwórczy zrzeszający w swej redakcji przedstawicieli niemalże wszystkich liczących się środowisk politycznych w Polsce. Stawiamy sobie obiektywizm za cel nadrzędny, pragniemy aby Czytelnik, mogąc zapoznać się z poglądami reprezentantów różnorakich opcji politycznych na łamach jednego portalu, mógł wyrobić
@Atencyjny_Gerbil: Jesteś tyśiącpińcetdwaosimsetną osobą, od której słyszę "kiedyś byłem kucem ... ale mi minęło, to przechodzi z wiekiem...". Gratulacje oczywiście, że doznałeś oświecenia, ale jest dla mnie kompletnym fenomenem skąd takie zjawisko się wzięło? Jak można w wieku nastoletnim być jakąś neokonserwą?
@Tremade: A jest jakieś cywilizowane państwo na świcie gdzie w parlamencie zasiada jedna partia centrystów?