Wpis z mikrobloga

Dostałem raka, w dodatku przez samego siebie xD
Przejrzałem swojego fb, 3-4 lata wstecz, z czasów gdy byłem kucem z techbazy, poł tablicy z------e memami z ONR/KNP/Korwinem, drugie pół to artykuły z niezaleznej i pikio. Boże, ale byłem pelikanem wierzącym w wolny rynek i czystą rasowo katolicką Europę xD
Całe szczęście prawactwo przechodzi z wiekiem
#neuropa #oswiadczenie
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Slon: @Antyradek: a czy ja mówię, że zostalem uber skrajnym lewakiem? Wypośrodkowałem swoje poglądy trochę, nic więcej :) ale oczywiście fanatycy z #4konserwy wiedzą lepiej, choć nic nie napisałem


@Atencyjny_Gerbil: to jest właśnie to, do czego większość normalnych ludzi dojrzewa z wiekiem - do umiarkowanych poglądów, do przekonania, że nie da się zamknąć świata w rytm zer i jedynek.

Niektórym niestety nie przechodzi. Janusz
  • Odpowiedz
Gratulacje oczywiście, że doznałeś oświecenia, ale jest dla mnie kompletnym fenomenem skąd takie zjawisko się wzięło? Jak można w wieku nastoletnim być jakąś neokonserwą?


@kult_cwaniaka: bo w tym wieku jest się podatnym na manipulację i populizm. Zwłaszcza, że korwin próbuje udawać outsidera, to też się wpisuje w młodzieńczy bunt.

Potem się wyrasta.
  • Odpowiedz
Idiotyzmem jest laczenie do jednego worka pomyslow na rozne dziedziny zycia, co maja malzenstwa pedalow do podatku liniowego.
  • Odpowiedz
@durielek: No ja rozumiem, że jest się podatnym na manipulacje, ale na litość boską 15 latkowie konserwatywni wolnorynkowcy? I to w dodatku najczęściej są to zauważyłem największe cherlaki, nerdy i klasowe dziwolągi, generalnie samce omega. Przecież to jest kuriozum. Co takiego zaszło w tym społeczeństwie, że młodzieńczy bunt ulokował się w tak dziwnej światopoglądowej niszy?
  • Odpowiedz
@durielek:

Niektórym niestety nie przechodzi. Janusz nie może tego zrozumieć od ponad 70 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam myślę, że Janusz to troll. Zarabia na kucach, specjalnie p----------a wybory do sejmu by nie czuć żadnej odpowiedzialności, no i rucha młode fanki na boku. Z tego co słyszałem to zamierza znowu startować do unioparlamentu, co potwierdza że chodzi o mu kasę i o----------e.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:

no wiadomo, lepiej jak młodzież nosi Che Guveary

I już po padasz w standardowy banał. Skąd pomysł, że uważam lepiej? Chciałbyś koleś żeby wszystko było takie łatwe nie? Ale niestety nie jest. Aczkolwiek fascynacja Che Guevarą byłaby wśród mas młodych zwłaszcza w tak konserwatywnym, bogoojczyźninym społeczeństwie o wiele bardziej zrozumiała i logiczna niż fascynacja wolnorynkowym wyścigiem szczurów, darwinizmem społecznym i starym dziadkiem mówiącym o miejscu kobiety w kuchni. Oczywiście
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka: Przez ostatnie lata mainstreamem był światopogląd jeśli nie lewicowy to przynajmniej liberalny. Ci ludzie czuli się z niego wykluczeni nie osiągneli żadnego sukcesu byli nieudacznikami pomiatanym przez silniejszych. Tych silniejszych utożsamili z mainstreamem. A więc postanowili się przyłączyć do pogardzanych przez mainstream - skrajną prawicę, która była właśnie była dyskryminowana przez mainstream medialny - TVN, Gazetę Wyborczą, wcześniejsze TVP. Umiarkowani i liberałowie nie potrzebowali internetu bo ich głos był
  • Odpowiedz
@Tremade k---a w końcu ktoś na tym portalu to napisał, przepraszam za jezyk. Marzę aż ktoś na polskiej scenie politycznej pojawi się z takimi poglądami.
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil A ja właśnie miałem na odwrót - w wieku 17 lat popierałem SLD, potem zrozumiałem, że pieniądze nie rosną na drzewie i jeśli rząd chce komuś dać np. 500 zł, to najpierw musi zabrać 700. Zresztą która postawa jest według ciebie bardziej dojrzała - korwinistyczne "każdy jest kowalem swojego losu", czy socjalistyczne "czy się stoi, czy się leży..."?
  • Odpowiedz