Wpis z mikrobloga

@Lukassz: Tak, ale z tego co pamiętam nie wszystko weszło razem z liftem, nawigacja 16:9 weszła później, a np. kierownica czteroramienna z nową poduszką dopiero w 2002 roku. Chyba ta nowsza M pakietowa też.
  • Odpowiedz
@jamtojest: a możliwe, w aż takie szczegóły się nie zagłębiałem. Ale moja 5er ma już i tą poliftową kierownicę sportową, navi 16:9 etc

btw, może dziwny jestem ale całkiem mi się podoba ta czteroramienna kiera, pasuje do charakteru tej całkiem sporej limo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lukassz: To się zamień ;) Też mi się podoba, ale gruby wieniec tej m pakietowej jest rewelacyjny. Ale jeszcze pytanie, czy masz sport (dziura w dolnym ramieniu, brak wypustek na wieńcu), czy M.
  • Odpowiedz
@jamtojest: sport, z dziurą - innych nie było przecież w lifestyle edition :) Ale aż tak mi się nie podoba, trochę inne wnętrze bym musiał mieć do czteroramiennej, bez sportów i czarnego sufitu :P
  • Odpowiedz
@Lukassz: Ja się właśnie zastanawiam czy swojej nie wystawić na sprzedaż i nie kupić M. Nawet i tej starszej, bo wieniec ma taki sam. A jak się przejechałem i poczułem jak to leży w dłoniach, to się zakochałem ;)
  • Odpowiedz
@jamtojest: sportowa jakaś gruba nie jest, cienka bym powiedział nawet - jakby była grubszy to bym się nie pozłościł, ale nie mam zamiaru nic psuć w środku i montować czegokolwiek ze znaczkiem M

btw, serducho wygląda staro, odpuść to :)
  • Odpowiedz
@sambarumba: No napisałem że od 2001 przecież ;) Był dodany później niż lift, który był w 2000 roku we wrześniu. A w przedliftach nie było na pewno, chyba że ktoś sobie sam dołożył.

Nawet wikipedia podaje dość dokładnie co w którym roku weszło.
  • Odpowiedz