Wpis z mikrobloga

Najlepsze telefony jakiekolwiek kiedy powstały!! (òóˇ)
#sonyericsson #telefony #sony #gimbynieznajo #oswiadczenie

Najlepsza funkcjonalność, niezniszczalne, najlepsze aparaty, świetnej jakości głośniki, rozsyłanie gier na inne telefony, niezliczone gry Multiplayer przez Bluetooth, klawisz C do szybkiego usuwania plików, modularny klawisz skrótu do dowolnej aplikacji, ...

Pobierz rukh - Najlepsze telefony jakiekolwiek kiedy powstały!! ᕦ(òóˇ)ᕤ
#sonyericsson #telef...
źródło: comment_K5WvSZDjC5AIDqRaFrp5cs7jGy0hh2aU.jpg
  • 99
@Harmonijka: obecnie we flagowych telefonach masz podwojna diode doswietlajaca, ktora spokojnie przebija lampe blyskowa z k800. A przy tym zajmuje mniej miejsca i zre mniej pradu.

Mam ciagle k800, w swoim czasie robil swietne zdjecia, wygrywal tez ze wczesnymi galaxy, ale ze wspolczesnymi smartfonami ze sredniej (i wyzszej) polki przegrywa sromotnie.
@frogfoot: Kurna to może faktycznie inaczej to zapamiętałam. Pamiętam, że to było wow, ale może zbytnio to wyidealizowałam. Oczywiście, że przegrywa z nowymi flagowcami, ale ten telefon ma 10 lat.
@Harmonijka: ogolnie to przestali rozwijac aparaty w telefonach ze wzgledu na potrzebne miejsce (kazdy mm sie liczyl skoro mieli upchac tam tyle sprzetu i do tego wyswietlacz o przekatnej nawigacji samochodowej + zamknac to w malej plaskiej obudowie) moze teraz cos rozwina ale watpie zeby to byl jakis kosmos. Btw. W mojej 6 jest naprawde zajebisty aparat a jako ze masz eske to masz jeszcze lepszy wiec akurat pod tym wzgledem
@Harmonijka: poza tym aparat w telefonie w 90% sluzy do robienia zdjec rozkladow jazdy autobusow czy innych tego typu #!$%@?, jak jedziesz na wycieczke z zamiarem robienia zdjec pamiatkowych to i tak bierzesz cyfraka, wiec po co Ci to? Pamietaj ze jak cos jest do wszystkiego...

@BlackLight: 6s w porownaniu do 6 wedlug wielu testow ma minimalnie gorszy aparat mimo wiekszej matrycy. Jednak jest na tyle dobry ze oststnio nie chce mi sie na wycieczki targac lustrzanki i uzywan tylko iphona ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiscie to nie to samo ale przewaga aparatu ktory masz zawsze przy dupie jest ogromna
@Harmonijka: jest jest. Tu przyznam Ci racje. Ale moim skromnym zdaniem jakosc wykonanych zdjec przez aparat mojego iphone'a jest.. No naprawde zajebista. Przy moich zapotrzebowaniach nie widze sensu nawet tej jakosci w jakikolwiek sposob probowac ulepszyc (kupic cyfraka czy zmienic tel)