Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
OSTRZEGAM!!!!!
Dziewczyna z TINDERA która roznosi HPV!!!!!!!!!!!!!
BIELSKO-BIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyna o imieniu Paulina, lat 20 (w lipcu będzie mieć 21),
- blondynka (coś ala ombre)
- miejsce Bielsko-Biała

cechy charakterystyczne do kurzajki na palcu w ręce i nodze.
Wzrost 170 cm, wykształcenie zawodowe.
Udałe miłą, sympatyczną, jest bardzo pomocna, uczynna, kochana.

Zaczepia facetów na Tinderze, pisze pierwsza, już po paru dniach pisania teksty o piciu wina itd, na 3 randce daje (pewnie jakby sie uprzeć to by dała wcześniej)
Ogółem jest bardzo zakłamana, ciągle przyłapywałem ją na kłamstwach aż w końcu olałem (po 2-3 miesiącach pseudo związku)
Niestety zdążyła mnie zarazić HPV, kiedy jej o tym powiedziałem odpowiedziała śmiejąc się "hehe, życie"

Uważajcie na dziewczyny z tindera, tam są albo brzydkie albo ładne, te drugie mają problemy ze sobą, szybko dają (na 3 spotkane dziewczyny z tindera to wszystkie dały praktycnzie od razu) Ja juz nigdy nie spotkam sie z dziewczyną z internetu, mam nauczkę, a wy jesli nawet macie ogromną chcicę to zwalcie sobie, tinder to straszny syf.

#tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #badoo #afera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz
źródło: comment_nbQQygWWQPg169MBHA3WfybQ9S4urwwW.jpg
  • 63
OP: @lubietwarze: @affairz: @GracekPL:

wrzucam swoje zdjęcie.
Po drugiej stronie mam to samo, ogólnie zaczęło sie to pojawiać jakieś miesiąc po seksie, z początku bagatelizowałem, ale później powiększyło po seksie oralnym, od jakieś 2-3 miesięcy.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Solitary_Man
Pobierz
źródło: comment_MT3tsB6d0HggiCwdFRlJr5zDnhzRmFuN.jpg
Anon: No cóż Mirku. Czeka cie gumka do końca życia, nie zapomnij informować przyszłych partnerek a jak będziesz chciał mieć potomka, to sztuczna inseminacja, jeśli nie chcesz wprowadzić swojej przyszłej ukochanej do grobu. Tak to jest, gdy się wkłada byle komu. Z ryzykiem trzeba się liczyć. Nie ma większego znaczenia to, że ona mogła o tym wiedzieć, bo równie dobrze mogła nie wiedzieć, jest też opcja, ze byłej zarażony wcześniej a
@jonasz123: ja tego nie posiadam, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, aczkolwiek miałam w życiu parę razy opryszczkę na ustach - zaraziłam się chyba od osoby, która piła z mojego kubka bez mojej wiedzy xD Oczywiście są to różne rodzaje opryszczki.

@AnonimoweMirkoWyznania: wiem, pisałam ogólnie, że łatwo się zarazić i dosyć popularna choroba.

@szurszur: to przepraszam, czyli jeszcze mniej powodów do robienia tego wpisu, bo mógł się zarazić
Mirki, ale poczytajcie co to to jest HPV. Większość osób, które ma w swym życiu kilku partnerów seksualnych (niekoniecznie mówimy przypadkowych) na pewnym etapie będzie mieć kontakt z HPV. Nie zdajecie sobie sprawy ile osób to ma, bo na to się nie robi testów, a rodzajów HPV jest ponad 100. W 90% przypadków organizm sam sobie daje z tym radę. Pewnie wiele osób tutaj postujacych nie zdaje sobie z tego sprawy, ze