Wpis z mikrobloga

@Vitane: łooo panie ale jok żem gaz założył to mie spalanie wzrosło do 13 l na 100 to na pewno przez te pierony co każo na światłach cały rok jeździć, szwagier na allegro widzioł i polecoł światła led, mówi widoczność tak samo jak na regularnych, to żech sobie tysz kupił. Od razu mi spadło do 12,8 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Kreation: tyle że z drugiej strony jeszcze mniej widać kogoś kto jedzie bez świateł bo się spodziewasz, że wszyscy jadą na światłach. Chociaż też to doceniam gdy się jedzie np. w środku lata drogą poprzecinaną cieniem z przydrożnych drzew i samochody w pewnych kolorach potrafią się nieźle kamuflować, ze światłami nie ma tego problemu.

Inną sprawą jest np. wypalanie xenonów niedostosowanych do takiego trybu pracy, chociaż teraz i tak większość tego
@Qontrol dokładnie to chciałem napisać, jak dla mnie jazda na światłach poprawia widoczność i bezpieczeństwo. Chociaż przez to zdarza się, że traktuje każde auto z wyłączonym światłami jako stojące
@Vitane: @KICKUU: @mynameis60: to uczucie gdy widzisz jadący z naprzeciwka samochód bez świateł mijania i już chcesz migać długimi ale w ostatniej chwili przypominasz sobie, że jesteś na #emigracja i tutaj nie ma obowiązku :/ za każdym #!$%@? razem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #motoryzacja

serio, dopiero teraz, kiedy jeżdżę po kraju (Austria) gdzie nie ma obowiązku w dzień zasuwach na światłach poznaję praktyczne zalety
-
@dupajasio69: @Vitane: No ja kiedyś mrugnąłem, gość jak się ze mną mijał to podziękował ale świateł nie zapalił - chyba myślał, że przed suszeniem go ostrzegam. I wtedy dojrzałem gdzieś w zderzaku te gównoledy. xD
To się długimi miga jak chce się komuś uświadomić, że nie ma włączonych dziennych? Ja zawsze migam dziennymi... Chyba muszę się podszkoić z drogowego savoir-vivre. ;/