Wpis z mikrobloga

@Wasky, mam ten że zdjęcia, jeśli zależy Ci na kieszeniach to nie bierz, posiada tylko i wyłącznie dwie, w kurtce, niewielkie z reszta. Ja mam "torebeczke" na udzie, więc zaspokoilem brak kieszeni i nie mam do kombika zastrzeżeń. Przymierzalem alpiny i inne, ale ten pasował jak ulał, brzuch rośnie, a on nadal jest. Polecam.

ps. slidery są twarde i spadając z półki rozwalaja telefony :-D
Pobierz M.....g - @Wasky, mam ten że zdjęcia, jeśli zależy Ci na kieszeniach to nie bierz, po...
źródło: comment_bUct8lIkxLRXUZIw5hwCUycMavhaxQrK.jpg
@MartwyMozg: Kieszenie to nie problem, zawsze mogę coś do schowka włożyć jakieś dokumenty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ochraniacze na barkach, kolanach itp solidne??
A i jak z komfortem jazdy?? mocno grzeje czy jest w miarę przewiewny??

Powiedz mi jeszcze jak wygląda sprawa z kurtką, czy nie jest za krótka gdy używa się jej z jeansami?? tzn czy zakrywa brzuch ??
jeśli zależy Ci na kieszeniach to nie bierz


@MartwyMozg: jeśli komuś zależy na kieszeniach to niech w ogóle nie bierze kombi. po co inwestować w najlepszą ochronę, grubą skórę, ochraniacze itd żeby potem skończyć z telefonem między żebrami?
@Wasky, nie sprawdzałem jeszcze jak sprawują się w połączeniu z asfaltem, ale wydają się solidne, a jeśli chodzi o przewiew to tutaj można ponarzekac. Jedyny będzie jak rozepniesz kurtkę. może wrzucę później foto jak to się składa z jeansami. Brzuch zakryty w każdym razie.
@Wasky: Mam combi 4sr-a. Jakbym miał kupować teraz jakiś kombinezon to wybrałbym inną firmę. Szew poszedł na kolanie od codziennego lekkiego przyklęku przy zdejmowaniu blokady z tarczy. Moja żona ma skórkę RST, też zdejmuje blokadę każdego dnia i jej ciuchy są całe :)

Miałem też w nich glebę przy około 60 km/h, jako że na mokrym to niewiele się stało, żaden szew nie puścił, lekkie praktycznie niewidoczne obtarcia. No, ale jak