Wpis z mikrobloga

pierwsza praca w lidlu - 2950zl plus benefity korporacyjne i widoki na wiecej


@bazingaxl: Ta, już widzę jak szeregowy pracownik w Lidlu bierze 3k, po co to #!$%@? cumplu? xD
  • Odpowiedz
@bazingaxl: mam krewną w Stonce, spokojnie 3500 zarabia, znajomi studenci zwykle w granicach 2000-2700, po informatyce ci co zostali na śląsku 3500-4500, pojechali do wawy 6000-8000. Takie są realia. Po chemii i archi masz te 2000-3000, dopiero jakbyś na archi uprawnienia zdobył to się przez ten sufit przebijesz.
  • Odpowiedz
@-PPP-: ja ostatnio zasłyszałem w lidlu jak kasjerka rozmawiała z koleżanką (na pół sklepu, nie tak że podsł#!$%@?) o 3000 zł i pakiecie Medicover, więc może coś w tym być
  • Odpowiedz
@bazingaxl: No #!$%@? doszliśmy do wniosku że po co w ogóle się uczyć, skoro można być szczurem w lidlu za 2k netto, albo trzeba jechać do reichu po piniondze żeby zadłużyć się w banku (leasing) na firme transportową (strasznie gówniana branża) być w pracy 24h/dobę (bo tak wygląda prowadzanie firmy). #!$%@? mnie takie deprecjonowanie specjalistycznej wiedzy, takie sebixowe "hehe ja jak miałem 19 lat to zarabiałem 2k ojro w niemcach
  • Odpowiedz