Wpis z mikrobloga

@Frege_Szkot_z_Cantenbury: @Tyrionek:
Jako absolwent klasy E w V LO polecam w opór. I to mimo, że raczej jestem samoukiem i z programowania umiałem już całkiem sporo zanim poszedłem do tej szkoły. Załączam progi punktowe, aczkolwiek trochę się z tego co wiem zmieniły (tzn. zmniejszyły odkąd MKI nie jest uznawany za konkurs dający 100% przy rekrutacji :P).
Pobierz flaki - @FregeSzkotz_Cantenbury: @Tyrionek:
Jako absolwent klasy E w V LO polecam w ...
źródło: comment_zwLHLwo2pBvfR6sfOcE7mkKOu6xyhDmo.jpg
@Tyrionek: wiem, że gdzieś w krakowie mają kierunek teleinformatyka. Też na tym jestem i jest spoko, szczególnie jak interesujesz się sieciami, kablami i telefonią. Potem możesz sobie iść na jakieś ogarnięte studia sieciowe czy telekomunikacyjne a potem, jak podają legendy, są dolary ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Tyrionek: jesli nie jest to jakies super renomowane technikum, to wybieraj liceum bo inaczej rok w plecy, a sam tytul technika i samo technikum nic ci więcej nie zaoferuje niż liceum
@Tyrionek: Jak technikum, to tylko i wyłącznie bardzo dobre. U mnie był strasznie niski poziom i dodatkowy rok, to dla mnie strata czasu, bo i tak idę na studia. Dyplomem mogę sobie dupę podetrzeć. W dodatku różnica w poziomie matematyki/fizyki jest ogromna.
@Tyrionek: na komunikacyjnym Najman z matematyki kosi okropnie, wiem bo na UEK wykładał i ponad pół roku wykończył, ale jak u niego ogarniesz temat to już nic Cię w Życiu nie zdziwi :)