Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@xSQr: Ale by była piękna gdyby schudła ()

A co do tematu, to moim zdaniem czy grubasy czy chudzielce mają prawo do wspierania się i promowania, jeśli mają ochotę. I tak nikogo normalnego nie przekonają. Podejrzewam, że jeśli taka otyłość im się podoba estetycznie, to jest to już po prostu silny fetysz i mówienie, że to niezdrowe niczego nie zmieni, oni to wiedzą, a
@xSQr:

Facebook zabrania reklam zarówno przedstawiających ciało idealnie wysportowane i szczupłe (żeby użytkownik nie pomyślał "dlaczego ja tak nie wyglądam), ani też otyłe (by nie wywołać złego samopoczucia wśród tych, którzy czują się źle w swoim ciele).

Nasi pracownicy zatwierdzają miliony zdjęć reklamowych każdego tygodnia. Zdarza się, że czasami blokujemy niektóre reklamy niesłusznie. Powyższe zdjęcie nie narusza żadnej z naszych zasad. Przepraszamy za błąd, zdjęcie zostaje dopuszczone do użytku w reklamie.
@xSQr: A ja uważam, że trochę za mocno przejmujemy się czyimś wyglądem. Na siłę staramy się udoskonalać innych, poprawiać ich, wymagamy od nich doskonałości, zamiast nauczyć się akceptacji. Niektórzy ludzie po prostu są grubi, skoro ta otyłość im nie przeszkadza, to po co się w to wtrącać czy wyśmiewać? Szkoda czasu ;-)
@a__s: Ja nie wyśmiewam grubości bo za nią mogą stać liczne przyczyny - począwszy od patologicznego lenistwa kończąc na chorobie która nie pozwala schudnąć. Problemem z którego jawnie drwię jest PROMOWANIE otyłości jako czegoś normalnego, ba - szczególnie kiedy widzę, że ktoś się obnosi dumą z bycia chorobliwie grubym.

Nie przejmuję się jej wyglądem ale tym, że tacy ludzie za paręnaście lat będą okupować przychodnie i szpitale, będą wyciągać renty od