Wpis z mikrobloga

k---a serio? za taką grę wydawać 200zł? i do tego jeszcze mikropłatności.
W rankingu ruchania gimbów na hajs ta gra powinna się znaleźć gdzieś między Gimperem i Izaakiem.

Nadmienie że Plants vs Zombies kosztuje 20zł i ma taki sam feeling i oprawę graficzną, albo TF który jest za darmo.

#overwatch #gry #j--------e #blizzard #pcmasterrace #konsole
A.....h - k---a serio? za taką grę wydawać 200zł? i do tego jeszcze mikropłatności.
...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loculi: no dobra, ale gry blizzarda przez lata przyzwyczajały nas do tego że oferowały jakość która szła z ceną. Nie mam nic przeciwko Starcraftowi, World of Warcraft w które sam grałem dekade temu, ale ten overwatch?! opinie wyraziłem wyżej.

@erse: wiem też pogrywałem, dlatego usunelem z wpisu bo zapomniałem ze serwery wyłączono.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: bo ludzie to bezguście. To co inne, plastyczne i takie właśnie s---------e bo inaczej tego ująć nie można przyciąga. poza tym podjara, że blizzard i masz HIT. K---a co za syf jak można czerpać z tego gówna przyjemność?
  • Odpowiedz
@gorral: Nie ja mam w dupie co się komu podoba, w 90% to szanuje ale nie w przypadku takiego syfu, który aż kole mnie w oczy. Gdyby nie ten hype- ok spoko, niech sobie żyje tak jak i inne rzeczy których nie rozumiem, ale tagów na reddicie albo stron internetowych nie da się przez to g---o przeglądać.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: @Lookazz Za cebuliony możesz sobie kupić skrzynki, które i tak możesz wydropić samemu po prostu wbijając level, więc jak dla mnie to w każdej grze mogą dawać takie mikropłatności ( ͡º ͜ʖ͡º). A giera mi się podoba, jako dzieciak młóciłem w Unreala III i TF2, a Overwatch przypomina mi bardzo te dwa tytuły
  • Odpowiedz