Wpis z mikrobloga

dobra, mam robotę fizyczną na budowie i chcę ją mieć, tylko właśnie w #!$%@? się stresuję będąc w pracy przez co wszystko mi się myli a także motam się z najprostszymi zadaniami==wszystko z powodu tego #!$%@? stresu który nie daje mi nawet na chwile spokoju w czasie pracy (oczywiście odpuszcza zaraz po powrocie do domu) przez to myślałem nad rzuceniem pracy ale tego nie chcę, jednak wiem ze dalej tam pracując stres nie będzie mi dawał spokoju. I tu moje pytanie, jak pozbyć się stresu? u mnie stres spowodowany jest niską samooceną i kompletnym brakiem wiary w swoje możliwości(w siebie), przez co jestem kompletnym odludkiem bojącym się innych ludzi.

Jak pokonać stres? myślałem nad jakimiś narkotykami (mam małe doświadczenie z narko) czy taka np amfa coś pomoże mi żebym przynajmniej jutro nie czuł stresu? właśnie dzis sobie to gówno kupiłem i mam plan jutro przed robotą wziąć ją, tylko właśnie czy to coś mi da?

#przegryw #fobiaspoleczna #stres #narkotyki #narkotykizawszespoko
  • 12
@Indikatiwus_presentusaktiwus: fapie sobie przeciw stresowo (pomaga na chwile), niestety można powiedzieć ze jestem od tego już uzależniony.

Tak sobie myślę choć nie jestem żadnym ekspertem ze i na moje #!$%@? największy wpływ miała pedofilia której ofiarą padłem (a raczej pedofila) bo jak tak sobie sięgnę w tył pamięcią zanim zacząłem być molestowany do widzę siebie śmiałego, szczęśliwego, i ogarniętego. dopiero po tych akcjach pedofilskich zacząłem być nieśmiały i kompletny brak pewności
@nie_warty_zycia: Idź do psychiatry po benzodiazepiny, najlepiej Relanium, które będziesz mógł stosować doraźnie, a zaraz potem do dobrego psychologa. Niekoniecznie zaraz na terapię, ale na kilka konsultacji chociaż, żebyś się mógł wygadać i zobaczył inny punkt widzenia.