Wpis z mikrobloga

#wspomnienia #feels #takbylo
Starsze Mirki pamiętacie te czasy w latach 90tych, kiedy każdy dzieciak biegał za piłką w podrabianych koszulkach piłkarskich z bazaru i korkotrampkach? Nie ważne czy na boisko czy na rower, wszędzie ubierało się korkotrampki. Do tego te koszulki swoich piłkarskich idoli, których każdy miał w swojej szafie po kilka sztuk. Cholernie drapały kołnierze, było w nich gorąco i zaciągały się na potęgę, ale każdy szanujący się gówniak, musiał ją mieć. Pamiętam, jak w 1999 roku mój ojciec, który był za granicą zadzwonił i zapytał jaką koszulkę chciałbym dostać na urodziny, zaznaczył, że kupi mi ORYGINALNĄ koszulkę piłkarską. Podniecony, wykrzyczałem wręcz do słuchawki- Zidane, Zidane! Tato, pamiętaj Zidane, nie kupuj żadnej innej! Były to czasy kiedy Zidane grał w Juventusie i był idolem każdego. Za dwa tygodnie dotarła paczka, uradowany czym prędzej ją otworzyłem, moim oczom ukazała się piękna, niebiesko żółta koszulka i wtedy przeżyłem szok. Mój stary kupił mi koszulkę Juventusu ale #!$%@? Inzaghiego( ͡° ʖ̯ ͡°). Płakałem dwie noce i nie mogłem tego przeżyć, wstydziłem się wyjść w niej na podwórko, już nie mówiąc o boisku.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dopiero po kilku latach doceniłem jaką legendę mam na koszulce, a ta wisi na ścianie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz FuriousViking - #wspomnienia #feels #takbylo 
Starsze Mirki pamiętacie te czasy w la...
źródło: comment_kOUkJuRdfsbEzefbOlYRxOhUaDr5llUP.jpg
  • 93
@FuriousViking: Rzeczywiście wszędzie chodziło się w korkotrampkach. Pamiętam, że jeden kolega chodził w nich nawet do kościoła, wszyscy się z niego śmiali z tego powodu. Później okazało się, że był biedny. Od 6 lat nie ma go już z nami, powiesił się na sznurówkach wspomnianych wcześniej korkotrampek...