Wpis z mikrobloga

1. Idź na rozmowę o pracę jako "pomoc kuchenna"
2. Okazuje się, że masz być kelnerką
3.No ok
4. "to klub ze striptizem"- mówi pani od HR
5. Aha
6. Czasem zobaczy pani gołe p----i
7.Ale ja mam być tylko kelnerką?
8. Hehe no tak
9. Zarobki 1000 zl/tydzień
10. Uważaj bo uwierzę, że nie trzeba tam pokazywać cycków
11. Zmarnowane 2h.
#pracbaza #gorzkiezale #hr
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tahini: znajoma pracowała w takim klubie jako barmanka - nic nie pokazywała, zarabiała nawet pond 4k miesięcznie ale ciągle miała zarwane nocki - czasem wychodziła z domu o 18, wracała o 10 rano a następnego dnia znów szła do pracy
  • Odpowiedz
@tahini: może niepotrzebnie spanikowalas w sumie nie byłem w takim miejscu, ale kelnerka może nie musi się rozbierać skoro są tam od tego striptizerki, gdyby jeszcze kelnerki pełniły taką funkcję to na pewno byłyby dla klubu droższe w utrzymaniu.
zawsze mogłabyś jeszcze zrezygnować po przeczytaniu umowy, albo nawet po podpisaniu, przecież to nie pakt z diabłem xD
  • Odpowiedz
  • 2
@tahini: mam znajoma ktora była kelnerka w klubie gogo i zarabiala czasami ponad 1000 zl/tyg. Te ulotkarki, ktore nagabuja mezczyzn na rynkach np we Wrocławiu, potrafia zarobic i 1700/ tydz.
Wiem, bo byłam ich menadzerka przez kilka miesiecy, i kasowalam 2500/ tydzien :)
p.s. nie pokazywalam cyckow, i tak ich nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Irie_: nie wiem ile panie tam zarabiają, ale wiem ile panowie przepuszczają, wiec ten tysiak na tydzień to jest jak najbardziej realne, a jak jeszcze dodatkowe usługi wchodzą w grę to dużo dużo więcej dziewczyna może zarobić. @tahini:
  • Odpowiedz
@tahini: Mobbing w Korpo<1000 zł na tydzień. Pomyśl jeszcze raz ( ͡ ͜ʖ ͡). I nie powinnaś tak od razu panikować. Jak cię babka nie chciała "zabrać" na darmową wycieczkę do Niemiec w ramach prezentu wejściowego to mogłaś się skusić na okres próbny.
  • Odpowiedz
@tahini: to jest nic, ja aplikowałam kiedyś na pracownika biurowego po prostu a otrzymałam prośbę o zdjęcia twarzy i sylwetki dla szefa, bo jest młody i będzie oczekiwał od czasu do czasu "bliskości" xDDDDD
  • Odpowiedz
@dasvolk: żartowałem, niby nie burdele ale np. W sogo dziewczyny dorabiają sobie w pokojach obok, ale na całość chyba nie idą
  • Odpowiedz
  • 0
@md23: barmanki, kelnerki spokojnie 4 tys, ochrona reaguje jak sie zglosi klienta, ktory nie rozumie roznicy miedzy tancerka a kelnerka ;)
  • Odpowiedz
@tahini: chyba dobrze zrobiłaś. kiedyś widziałem ogłoszenie o nowo otwartym drink barze

co ciekawe ten drink bar w każdym pomieszczeniu miał osobny prysznic ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz