Wpis z mikrobloga

1. Idź na rozmowę o pracę jako "pomoc kuchenna"
2. Okazuje się, że masz być kelnerką
3.No ok
4. "to klub ze striptizem"- mówi pani od HR
5. Aha
6. Czasem zobaczy pani gołe p----i
7.Ale ja mam być tylko kelnerką?
8. Hehe no tak
9. Zarobki 1000 zl/tydzień
10. Uważaj bo uwierzę, że nie trzeba tam pokazywać cycków
11. Zmarnowane 2h.
#pracbaza #gorzkiezale #hr
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tahini: Oczywiście. Wpisałem tylko poglądowo, żeby zilustrować niesprawiedliwość tego świata. To niszcząca praca, a-----l, n-------i (czyli to co wykopki robią w weekendy). A przede wszystkim pokazywanie cycek randomowym facetom to nie jest odpowiednie zajęcie dla szanujących się kobiet.
  • Odpowiedz
@tahini: Pieniądze zarobisz, np te 4000zł miesięcznie, ale będzie Ci bardzo ciężko je odebrać. Firma przeważnie wypłaca 1/2, 1/3 tych pieniędzy, z zapewnieniem że przy następnej wypłacie oddadzą Ci zaległości i tak miesiąc w miesiąc, choć są tam akurat tygodniowówki. Podpiszą Ci nawet oświadczenie, że wiszą Ci tyle i tyle kasy, żebyś dalej pracowała, po czym za 2-3 miesiące powstaje nowa spółka a tamtą zamykają i praktycznie niemożliwe jest odzyskanie
  • Odpowiedz
Wole być biedna ale nie robic z siebie k---y


@tahini: Szkoda że pozwoliłaś sobie wmówić że bycie kelnerką w klubie odbiera ci godność/robi z ciebie dziwkę.
  • Odpowiedz
Babka mówiła, ze właśnie duże napiwki. Ze 50 zl jeden klient potrafi zostawić. bez jaj, nikt mi nie wmówi, że za przyniesienie drinka normalnie 50 zl dostane xd


@tahini: mnie by to nie zdziwilo, do takich klubow chodza ludzie co sa tam w stanie zostawic kilka kilkanascie tys w jeden wieczor wiec co to jest 50zl dla kelnerki zostawic :)
  • Odpowiedz
@tahini: i tak nic nie przebija ogłoszeń typu

Szukamy ładnych, atrakcyjnych Pań do Salonu Masażu. Dogodne godziny pracy, oferowane kursy, elastyczny grafik, zarobki 4500 netto +. W załączniku prosimy CV i 3 zdjęcia pełnej sylwetki. Uwaga - nie jest to salon masażu erotycznego!


Taaaaaaaaaaaaa.....( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet jeśli byś serio nie musiała pokazywać cycków to na pewno byś nie mogła pracować w golfie i jeansach
  • Odpowiedz